Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speki1982

    tag

    válasz Laris2 #16438 üzenetére

    Igazad van, így pontos, az átjárók helyét kapom meg.
    A doksik lelőhelyei:
    spolier:

    - három van a normál Kordonon: egy van a déli ellenőrzőpontnál ott, ahol átmész a Mocsárba a CS-ben (az alagút felső peremén van egy tatyóban), a második a sztalkerfalutól nem messze lévő anomáliánál (ahol az alapjátékban a medúza van, a kerítésnél, ládában), a harmadik meg a sínek mellett a lerobban, sugárzó mozdony közelében a sziklánál.
    - egy a Vörös-erdőben a tank környékén (ha a nagy anomáliától - Boszorkánykör talán? - mész a tank felé, teljesen jobbra húzódsz a térképen a domb aljáig, és ott le egy elektromos anomália kellős közepén, szikláknál, NATO-s és monolithos hullák között egy ládában)
    - egy a Raktárakon a vérszopók falujában (egy hullát jelölt a térkép az egyik házban, trükkös, mert ha bemész az ajtaján, átdob egy másik házba, hátulról menj be)
    - egy a Mocsárban (ha az északi Halászfalutól elindulsz a templom felé és követed a nagyfeszültségű vezetéket, egy tó partján lesz, közelebb a templomhoz.

    A Holt kordonos feladat megvolt, a kalauz után még a Tiszta égboltost is elkísértem az anomáliához, ahol el is tűnt. Feltámasztás után a mocsárban hiába irtottam ki a zombikat, a doki nem jelent meg és a hatodik doksi után sem jelezte, hová kell menni (nyilván vissza az o-tudatoshoz a laborba, Fang rejtekhelyén keresztül - legalábbis szerintem).

    Veszek egy nagy levegőt és megpróbálom megint a fordításoddal, köszi.

Új hozzászólás Aktív témák