Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ML320

    aktív tag

    válasz True #758 üzenetére

    A generális úrhoz a kocsmáros küld. A bulldogot kell elhozni neki, de ugyebár ha beszállsz a kötelességi/szabadsági vitába, akkor valamelyik fél folyton tüzet nyit rád. És akkor menteni, menteni, menteni... Beálltam a kötelességiekhez első játszásnál, erre a bárban kezdett el lövöldözni felém egy szabadsági... Ott hogy vegyek elő fegyvert!?!?
    Ha átmész a hadiraktárakhoz, ugyebár egyből a csetepaté közepén találod magad. Lehet genyózni, pl segíted a mesterlövészt elintézni (egy lövés hangtompítós pisztolyból, persze előtte mentés, biztos, biztos :D ), viszont utánna nem mész bele a lövöldözésbe, akkor békénhagy mindkét fél. Most, amikor átértem, Lukashnak ''jelentettem'', hogy balhé lesz. Akárhányszor visszamegyek, mindig jön az utasítás: ''Beszélj Maxszel''. Intézzék el ők, az ő balhéjuk :D
    Meg pl szerintem jó lenne, ha egy-egy sebesült ellenfelet is lehetne gyógyítani. Most csak a kínoktól szabadítom meg őket. Talán majd a Stalker2-ben...

    A roncstelepnél amikor átértem, vagy húsz kutya rontott rám, a fele pseuizé volt. Ott találtam meg végre ezt a vackot. De most már nem megyek vissza az elejére...

    A Sötét Völgynél van egy olyan feladat, hogy a Vámpír nevű stalkert kell likvidálni. Az épületbe nem enged be az őr. Ha hangtompítós eszközzel lelövöm hátulról az őrt a hátsó bejáratnál, majd elfutok onnak, még mind semleges marad, de ezzel a felbolydulással kijön a célszemély is. Ha lelövöm, csak a két társa vált át pirosba. Népszerűségem nem esik olyan nagyot :D

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák