Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz zolee0307 #1035 üzenetére

    Nem tom meik verzsön van fennt neked, nekem az eredeti patcheletlen játékkal csinálta ezt sp2e xpvel, a probbémát már alább ecseteltem.Igazából nem tudok rájönni, hogy mi a túró baja lehet, egyszer csak elakad a hang, loopolodik gy kis rész az atmoszférából, mint valami eltorzult delay effekt, azt kidob dp-re vagy blue death. Valami ütközés lehet talán a játékban, van egy két ilyen mentésem, amikor akármit csinálsz, ez történik egy adott idő után. Volt hogy elkezdtem egy előző mentéstől( sokkal előbbről ), aztán ugyanúgy folytattam, és ugyanúgy fagyott. Egyszer el akartam érni, hogy a Duty és a Freedom is a spanom legyen, és amikor a Duty zöldre váltott és átmentem a Freedom területére, és vinni kellett volna a mellényt a főnöknek, a pálya elején kidobott. Lehet valami kulcs info túlcsordul vagy csonkul a memóriában ilyenkor nem tom, de elég érdekes módon fagy ki. Ha valaki érdekel fel tok rakni egy pár ilyen mentést. Engem is nagyon idegesített, belehalt egy mem modulom is, a másik meg félig, de amióta cl5ben megy a cl3as maradék modul emelt fesszel, már nem csinálja ezt olyan gyakran :DDD . Na jó nem rémisztgetlek. :D

Új hozzászólás Aktív témák