Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz katt777 #790 üzenetére

    ha még csak grafikára lenne hegyezve;> a program félkész állapotú, várj vele pár hónapot, addigra talán utoléri az elődjét. amit írtál, az viszont sajnos az engine állapota miatt igaz, hiába van meg benne ugyanúgy a bullet physics és egyéb nyalánkságok, ha az ellenfél átlát a falon és 100%al lő telibe. egyébként a grafika is hasonló bugokkal/glitchekkel van tele, csak az nem jön elő fél óra alatt... de aztán utánna...

    jelentem, az 1.504ben leírt hibajavítások fele a leírás ellenére se lett javítva. clean install volt természetesen közben.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • remington2

    senior tag

    válasz katt777 #790 üzenetére

    Pedig palánkokon át lehet lőni, én már próbáltam :DD Fedezék mögé bújtak, én meg "na vajon én is átlövök-e a falon --> és igen, bár ez csak fapalánk volt, kinyúlt a delikvens.

    Az más kérdés, hogy ez nem segít ki sok helyen (ha nem csak szimpa reaizmus volt, 1 centi vastag korhadt fadeszkákat átlőni karabélylőszerekkel nem nagy cucc), mert agroprom undergroundban is kidugom a fejem a fal mögül, és úgy lő le - lelő, szinte ledarálnak - két bandita, mint valami terminator. . . Apropó agroprom "ándergránd", elég gyenge egy eresztés volt, bár a víz alatti tartályok szépek, az egy darab kontroller nem igazán izzasztott meg, a tűzcsóvák sem, strelok >>búvóhelye<< meg lassan éjjel-nappali kocsma lehetne, kész átjáróház ;]

    (#790) katt777
    Olvastam - bár személyesen nem próbáltam - ezt a sztálinos játékot, de úgy tudom ez is simán mehetne a rossz pc játékok blogra. Azért a Clear sky nem egy kategóriában van vele, mert azt a következő millenáriumig patchelhetnék, se érne fel ehhez (sem), ugyanakkor a CS-ből még (remélhetőleg) teljesen kész és szuper játék is lesz :R

    [ Szerkesztve ]

    They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

Új hozzászólás Aktív témák