Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Sensut #6035 üzenetére

    a complete se jobb.

    clear sky, sok evvel kesobb. 1.510es patch, complete mod.

    tapasztalatok:
    - gyakorlatilag kihereltek az eredeti SoC gazdasagi rendszeret. nem lehet/erdemes szornyeket vadaszni, artifactok kisebb szammal es sokkal veszelyesebb helyekrol (osszesedtem a legjobb detektort az elejen), eladasi arak gyengebbek
    - nincs penz, de legalabb minden egyes belepeskor a garbagera lehuznak a banditak az osszes penzzel. persze az egyik upgrade csak naluk elerheto. guideokkal valamennyire ez kezelheto, de nem sokkal.

    teljesen el lett szurva a harcrendszer.
    - az ellenfelek a nehezsegi szinttol fuggoen talalnak, lotavon belul. tehat ameddig egy Makarovval lotav szelerol gyakorlatilag lehetetlen barmit is eltalalni, addig az AI fix %al fejbetalal. bonusz: masternel ugy emlekszem ez 50% volt
    - ez mar swampnal is idegorlo, masteren gyakorlatilag haromnal tobb ellenfel komoly kihivas. ezzel magaban nem is lenne baj, pl Far Cry szeria is ilyen, csak ott a designerek a jatek elejere raktrak olyan fegyvert amivel valamit el lehet talalni. nahat itt nincs. (a torott Vintarba nincs loszer). ellenben nagy csapatokban jovo AI annal inkabb.
    - a kedvencem az volt, amikor elkuldtek a militarys emberke baratait kifustolni. a negy stalkert a kb 6 AKkal felszerelt katona masodpercek alatt pusztitotta ki, utanna pedig sok sikert az elso verttel felvenni a versenyt jobb fegyverekkel es jobb vertel felszerelt ellenfelekkel, amik mellesleg wallhackot es aim cheatet hasznalnak
    - wallhackot, mert onnantol, hogy az ember az AI vonzaskorzeteben van es ujratolti az allast, onnantol az AI pontosan tudja hol van.
    - aim cheat, mert ugye a fegyver pontossagatol fuggetlenul tala az AI fix szazalekban.
    - ugy altalaban az elerheto vert gyengebb, mint ami az ellenfeleknek van.
    - a segito AI utoljara a TIE fighterben volt ennyire hasznalhatatlan.

    --

    nehezebb a jatek, mint a SoC Oblivion Lost 2.0 volt, ami azert nagy szo. utobbit letoltam masteren sok-sok eve.

    a Clear Skynal anno talan 1.504nel kezdtem amikor kijott, aztan eleg hamar megturtam az LTX filejait es ujrabalanceoltam magamnak. ugy gondoltam sok ev utan visszanezek hatha jobb lett... hat meg mindig bugos, kb ketoranketn CTDzik, nagyon durvan kiegyensulyozatlan, plusz ahogy tudom a vege tovabbra is olyan felkesz, mint volt.

    kar erte, de ez szornyu.

    --

    de mondok egy jot is: 5760x1080ban kicsit el van csuszva az UI, de tokeletesen megy.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák