Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz Integrale #10 üzenetére

    Szerintem nem ciki, simán oda lehet rakni bármelyik telefon mellé, nem magyarázom el ezredszerre, hogy az alacsony felbontás valójában nem alacsonyabb. Sem azt, hogy nem HD kijelzőről van szó, de értem a kényszeres degradálást. És ja, inkább az, minthogy össze lehessen gyűrni, mint egy tejfölös dobozt. :)
    De igen, az i11 az Apple kompromisszumosabb készüléke, míg itt a Google csúcs telefonjáról beszélünk, tehát inkább egy 11 Pro-t kéne mellé rakni, ami ellen igazából csak a valamivel magasabb ár szól, mert minden másban jobb. Azonos áron meg ott a tavalyi XS, ami annak ellenére, hogy több mint egy éves még mindig erősebb vassal, jobb összeszerelési minőséggel és hosszabb támogatással bír.
    Nem kell Applehez menni jobb telefonért ennyiért, android fronton is van bőven kihívója, ahogy azt az első kommentemben is leírtam, de megértem, hogy kényszeresen ugrotok minden hozzászólásra, ahol felmerül a konkurens rendszer.

    Alapvetően, mint írtam vártam ezt a telefont. Csalódás lett. Amit tud, az a jó kamera, de ez megint egy olyan feature, ami egyre inkább túl van misztifikálva a Pixeleknél.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák