Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .:ZS:.

    senior tag

    Bár első hallásra én is rettenetesen elkeseredtem, de lehiggadva, és műszaki szemmel nézve valóban helyes döntést hozot az MS.
    Nem tudom hogy véletlenül vagy tudatosan, így viszont óriási lehetőséget nyitott meg maga számára az MS. Én úgy gondolom óriási vétek lenne ha ezt a WinCE alapú WP-t kukáznák. Van egy remek rendszerük, ami hibáktól nem mentes ugyan, de semmi sem az, ugyanakkor ha a hardver tendenciákat nézzük, akkor röhejesen alacsony hardver igényű és rettentő gyors. Bár nem vagyok gazdasági szakértő, nekem egyértelműnek tűnne, hogy olyan árkategóriában tudnának olyan megoldást kínálni, amit senki más nem. Szerintem megfelelő árpolitikával nem csak az olcsó androidoknak, de akár a zárt rémségeknek is valamiféle alternatívát tudnának kínálni. Mondhatnám kicsit hasonlóan mint anno a Nokia tette az s40 és a felső kategóriás symbian között(talán s60 volt a neve?). A marketplace is pörögne, hisz ha nagy tömegekhez jutna el akkor megérné rá fejleszteni is.
    A WP8 meg megmaradna csúcskategóriás és felső-közép kategóriás eszközöknek, arról nem is beszélve, hogy szerintem a WP8 piacát is felpörgetné, hiszen akik elkezdik az olcsó WP7-el és később kinövik, többre van szükségük, akkor hamarabb nyúlnak az ismerős, ám de jóval profibb WP8-hoz.

    Persze ez mind csak magán vélemény, jó eséllyel semmi sem lesz belőle :U

Új hozzászólás Aktív témák