Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fordfairlane

    veterán

    válasz .:ZS:. #827 üzenetére

    Bár első hallásra én is rettenetesen elkeseredtem, de lehiggadva, és műszaki szemmel nézve valóban helyes döntést hozot az MS.

    Félreértés ne essék: Nem műszaki-, hanem üzletpolitikai okokból nem tartom túl szerencsés lépésnek ezt az egészet. Természetesen ennek is vannak műszaki aspektusai, de a lényeg nem az, hogy hány gigaherc, meg gigabájt meg gigaflopsz, hanem hogy simán lehet hozni hibás stratégiai döntést, ha pl. az elképzelt jövő hardverileg nem úgy alakul, ahogy kellene. A Microsoft ezen a terepen új belépő, akinek le kell dolgoznia a hátrányát két piacvezetővel szemben is, itt nincs sok helye a hibás döntéseknek.

    Bár nem vagyok gazdasági szakértő, nekem egyértelműnek tűnne, hogy olyan árkategóriában tudnának olyan megoldást kínálni, amit senki más nem.

    A WP8-hoz muszáj lesz valamit mellépasszintani, mert a WP8 a minimum spec. alapján a felső házban fog versenyezni. A mobilprocesszoroknál mire elterjed a min. spec.-nek megfelelő hardver (DirectX 11 GPU!), addig sok víz le fog folyni a Dunán.

    [ Szerkesztve ]

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák