Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Psycho18 #1518 üzenetére

    pillangó parknál lakom. minden évben kipécézik maguknak a redőnytokot. kb. 4-20 felfedező darázs katona, akik betévednek mögé. és körbejárva a tokozat tetejét, a fix szúnyoghálót kijátszva belülre keülnek. én kegyetlenül legyilkolom őket vegyszeresen, manuálisan. így a többiek már nem jönnek. van bennem minimális részvét, de sajnos ez az én territóriumom. ez van.
    nálam 1 ízeltálbú, mászó, repkedő, akármi, csak véletlen betolakodó. 2 egyidőben már invázió. darage, méh, hangya, pók, szúnyog, cserebogár - párzási időszakban - mindegy. inkább a rákkeltő anyagok híve vagyok, mint még 1 + lakótársé.
    a folyosórácson kívül, telefonos bejelentekezés nélkül érkező, spontán becsöngető humanoidokra hasonlóan tekintek. őket nem fújom le malajziai import vegyszerrel. (eu szabványosított.)
    csak p*-n rúgom őket, kb. páros lábbal, riasztóval, kamerával.
    :DDD

    a postás ma kivételesen jöhetett. mert vártam.
    édesanyám is, (aki vette nekem a lakást), kb. 2.5 év után nemrég volt újra nálam.
    :DDD

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák