Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    kezdődnek az új kísérelteim. a 20-30 kilós hűtések helyett inkább a sok cső, és sok könnyű lamella felé nyitogatnék.
    egy két alappróba, és ha sikeresek, akkor az megalapzza az új irányt.

    elsőként egy kompakt méretű, 2 az 1 ben hűtő a terv.

    első lépés...

    és a folytatás:

    a lemezeket tőben letörni nem tudtam. és úgy ráadásul az emeleti hűtő talpa túl távolra került volna a hőforrástól. itt 1 mm is rengeteget számít.
    így a kockázatosabb megoldás mellett választottam. fűrész.

    állandóan nézuni kell pár mozdulat után, nem tértem-e el a síktól. közel vannak a csövek...

    pont olyan, mint az orális önkielégítés. a vége tuti jó, de odáig eljutni elég maceerás.
    a sok hajolgatástól kitörik az ember nyaka. stb, stb, stb...

    aztán eljött a 9, és befejeztem. majd holnap.
    de még mindig kérdés, hogy a csövek a visszahajtáskor nem nyílnak-e szét. de talán megúszom. de elég meggyalázottan fognak kinézni....

    időt kihasználva egy csendesebb művelet. az emeletre, azaz középre szánt, ma beújított xigmát átműtöttem a passzív üzemre.
    ilyen volt:

    ilyen lett... (kopasztás, félbevágás, egyengetés, cső "V"-be elhajlítás, lamellák 20% ritkítás.)

    ha ez működne, akkor a következő lépés egy ninja megemelése, fekvő lapra felkészítve.
    valószínű 2.5 db. ninja lesz egymásra gyógyítva. magyarul egy kb. 35 centi magas, jó 2 kilós ninja... :U :))

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák