Új hozzászólás Aktív témák
-
JeanFrancois
csendes tag
válasz
#16820480 #36 üzenetére
Srácok, hagyjátok már Ulkesh-t. A vitátok kezd ahhoz hasonlitani, amikor a hithű, mélyvallásos katolikust akarja meggyőzni a csillagász, hogy nézzen már körül a távcsővel, lát-e valahol Istent... Aki életrézést, divatterméket vesz, az életben nem fog számokkal foglalkozni.
-
Ulkesh
őstag
válasz
#16820480 #33 üzenetére
Az iPhone-t egyetlen Nokia készülékhez tudod hasonlítani, mert jelenleg egyetlen érintőképernyős modellje van piacon.
Az sem elhanyagolható dolog, hogy a Nokia jelentette ki, hogy ez a készülékük fogy a legjobban. Nos, ha ez jelenti a legjobb forgalmat, akkor van még hova fejlődniük (már csak a siralmas üzleti eredményük tükrében is).Az 1100-as 100 milliós mennyisége szép szám, de hasznot nem túl sokat hozott a Nokiának.
Egyébként nem annyira sok, ha azt veszed, hogy 4 év alatt 100 millió, szemben a 11 hónap alatt 18 millióval. Így is szép szám, de vegyük figyelembe, hogy az 1100-as egy filléres belépőszintű készülék, mely főleg a fejlődő országok piacán aratott ilyen sikert, az iPhone meg prémium termék, ennek megfelelő árral és célpiaccal.
Lehet vitázni, de az iPhone előtt ebben a kategóriában egyetlen készülék sem volt ennyire sikeres.A többiben egyetértünk.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - Lenovo ThinkPad 40A9 docking station
- AKCIÓ! AMD Ryzen 5 2600 6 mag 12 szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- AKCIÓ! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB GDDR6 Rampage Shiva Zalman 500W
- PS3 Játékok 1500Ft/db - RÉSZLETEK A LEÍRÁSBAN
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest