Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _Voyage_

    aktív tag

    válasz Ulkesh #26 üzenetére

    Mert már eljátszotta a bizalmát sok embernél. :)
    Pl én egy ideig szerettem a samsungot, aztán vettem egy omnia-t, bűn rossz volt. Vettem egy L700-at, egész jó volt. Majd Omnia HD(i8910hd), szintén bűnrossz volt. Többet inkább nem is kell samsung.
    Vagy pl. sokáig csak nokiáim voltak(6610-6600-n70-n73-n95-n82), és ahogy sorba vannak téve, olyan sorozatban csalódtam egyre jobban és jobban a nokia-ban, nagyon-nagy késztetés kellett(és kényszer, a fizikai qwerty miatt), hogy megvegyem az N97-et. És megint csalódtam.
    De viszont volt iphone 2g-m, jó volt, 3g-m is volt, szintén jó volt. Legközelebb 3GS lesz. Ami jó, azt miért váltsam le?
    Nemrég vettem Mac Mini-t, most adom el, mert szuper, és váltok Mac Pro-ra, mert a Mini gyenge volt.
    Pedig emlékszem rá tisztán, 3 éve szidtam az apple-t, mint a bokrot, mert max fórumokon olvasgattam utána, csak egy hibás ipod-al volt dolgom, az meg rossz volt. :B

    - - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

Új hozzászólás Aktív témák