Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozzy

    őstag

    Na srácok nem bírtam tovább és elmentem a Debreceni Fórumba ott is a Sony márkaboltba kicsit megtapicskoltam az xperia P-t 2DB is volt tehát van miből viszonyítanom.. mind 2 készülék elment egynek összerakásban tényleg nagyon szép.. de szerintem ez a WhiteMagic technológia kicsit paraszt vakítás sehol sem volt sokkal fényesebb mint egy Desire S kijelzője picit szebb de nem ilyen egetrengetően. a gyorsasága nem győzött meg nem olyan volt mintha egy kétmagos giga ramos telefont fognék a kezemben. szép volt jó volt de már fogtam jobb telefont is a kezemben ( árban hasonlót is meg tudásban hasonlót is és mind jobb volt, tehát most nem egy SGS3-hoz hasonlítok ) aztán a mellette lévő Media Markba is benéztem és megtapicskoltam két darab ARC S készüléket.. a fehéren ICS 4.0.3 a feketén GB 2.3.6 rendszer volt. a GB-s fekete ARC S oda vissza verte az xperia P telefont gyorsaságban tehát nekem sokkal gördülékenyebbnek tűnt szvsz. Minden gyorsabban jött be az arc S-en.. az ICS-s 4.0.3 fehér arc S azért döcögött picit de olyasmi volt mint az xperia P :D de mint tudjuk még mindig folynak a javítások ARC S körében így azt hiszem ha jól vagyok informálva már 4.0.4 rendszer is létezik ami elvileg már sokkal jobb.

    tudom mind a 4 telefon egy kiállított darab volt.. és nem így kell levonni a következtetéseket de én mégis megosztom veletek az észrevételeimet. Mert úgy gondolom, hogy ilyen ár mellet és az ismert hibáival szerintem nem éri meg ez a telefon :(

    [ Szerkesztve ]

     iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

Új hozzászólás Aktív témák