Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz csakany2001 #26 üzenetére

    nekem az Xperia 1 IIvel nagyon ugy tunik, hogy rendben van a support. ezt mondom ugy, hogy Google Pixel 1 XLrol valtottam.

    GC Sonynal annyira nem erdekes. van egy sajat appjuk, a Photo Pro, az tenyleg jo kepeket lo, csak ra kell szanni par orat kb atnezni, hogy mi mit csinal. nem point and shoot egy Google Pixel viszonylataban, de majdnem. a sima kamera appal en se vagyok elegedett, de azt nem is hasznalom. viszont azt sajnos csak az 5 II(I) es az 1 II(I) kapja meg, amik ennek a duplajaba-triplajaba kerulnek.

    90Hz eszi az akut es felhasznalastol fuggoen nem feltetlenul erdekes. nem veletlenul all be a 90 / 120as telefonok egy resze 60ra ha nem kell a 90 / 120. ezt a telefont valszeg nem mobil kompetetiv jatekra veszik.

    5 IIre (ha talalsz olcson) vagy az 5 IIIra raneznek, az pontosan azt tudja mind, amit ebbol hianyoltal. akcioban lattam 5 IIot 650 euro korul is, annyiert kifejezetten, bar az alap ara huzos.

    ----

    kieg: igen, relative kompakt. a sajat 1 IIom tenyleg hosszu es szokni kellett zsebben, pedig a Pixel 1 XL (es elotte az LG G3) se volt pici telefon. vegigerni egy ujjal kicsit macera, cserebe viszont legalabb jo a fogasa.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • ujvendeg

    tag

    válasz csakany2001 #26 üzenetére

    Sem papírosokra, sem 25 év tapasztalatára nem hivatkozom - 8 millió mobilszakértő országában ez hatalmas botorság lenne; de hivatkozom mégis egy-két nyers tapasztalatra, tessék az ellenkezőjéről meggyőzni. Valamennyi, közelmúltbeli Sony Compact - az igaziak, nem a 148 mm-es, ál-kompaktnak mondott Zenfone 8 - volt a birtokomban, és dolgoztam velük: a Z5-től az XZ2 Compactig, hiba nélkül - e kategóriába kis jóindulattal talán az S10e még belefér, de a csaknem a P30-al egyenlő méretű Zenfone 8 semmiképp nem kompakt. (Itt nincs hely komolyan sorolni, miért százszor gyengébb telefon ez a tajvani csoda a P30-nál.) A Sony az idén készített Compact-ot, sajnos csak belföldi forgalmazásra, 140 mm-es telefonházzal, és 4500 mAh-s akkuval, más szóval ócska hadova, hogy az S10e-nek buknia kellett, mert gyakorlatilag akkora akkuval készült, mint a Redmi Go - szakemberek némelyike szerint: nem fért volna bele nagyobb akku; nem igaz. Már, ami az itteni Sonyt jellemzi, nem igazán értem az AOD miatti hisztit - tessék vásárolni 40 ezerért egy Xiaomi Redmi 7A-t, ennek tényleges ki-bekapcsolása (időzítővel rendelkezik)- tehát nem a kijelző "altatására" képes csak - a készülék ki-bekapcsolása óra, perc pontossággal szabályozható, és ha valakinek éjszaka az a mániája, hogy óránként a telefonjára nézzen, a 7A rendelkezésre áll. A jack, a led értesítésjelző ezerszer hasznosabb az akkufaló AOD-nál, ezt négy A3 2017 használata mondatja. A Sony nevet (a cég elektronikai és informatikában betöltött súlyát nézve) csak pirulva merném együtt említeni pl. egy F3-al, annak a cégnek a nevével, amelyik minden héten piacozik valamelyik korábbi készülékét kínálva, egy színárnyalattal változtatva a régin , de lényegében ugyanazt a telefont: csak más néven, féltégla méretben tolja a fogyasztók orra alá. (Talán most nem lesz kitiltás a sorsom.)

  • #16820480

    törölt tag

    válasz csakany2001 #66 üzenetére

    Ha valamennyire követnéd a gyártót, akkor feltűnhetett, hogy az Xperia 1 óta kicsit változtattak az üzleti stratégián, és ez úgy néz ki olyan 2,5 éve más egész stabilan működik. Itt nem 2-3 havonta jön frissítés, hanem napra pontosan akkor kaptam a júniusit, amikor az S21 tulajok.
    Persze, a Pixel jobb ilyen téren, de az szinte mindennél jobb Android fronton. Ellenben b.nak beletenni két SIM-et, így hiába tetszene, nem tudok átállni arra (vagy egyik másik Pixelre sem).

Új hozzászólás Aktív témák