Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    aktív tag

    Azért szerintem egy tetszett pecsétet megért volna mert egyszerűen ennek a legközelebbi konkurenciája a Zenfone 8 ami jóval drágább(meg jobb is).
    Szóval mint írtam másik poszt alá is, az üzemideje bravúros, a keskeny és vékony ház miatt biztos lesz egy réteg aki venni fogja és nem alternatíva mondjuk a Poco F3.

    Hozzáteszem azt én sem értem hogy a Sony hogyan gondolta, ebbe kellett volna rakni egy 750G-t és egy 90HZ-es kijelzőt, megspékelve egy sztereó hangszóróval és úgy kb. versenybe szállhatott volna, ez így vérszegény lett a konkurenciával szemben. Kamerát már nem is kommentelem(asszem itt GC-re sincs lehetőség).
    Kár érte összességében, gondolkoztam rajta, simán lehet beszerzem de az is lehet hogy inkább hozzáteszek egy 12 Mini-hez mert supportban azért a Sony elég gyatra...(aztán arról nem is beszélve hogy alkatrészt sem egyszerű találni hozzá, meg szervizt ahol cserélnek 1 akksit mondjuk)

    Folytatódik a sóvárgás egy kisméretű, jól árazott középkategóriás droidos telefon után...

    proci985

    Kompakt definíciója mindenkinek más, elég nehezen behatárolható.
    Szerintem igen is fontos a hossz, mert a zsebben nem fér el ha hosszú illetve ha nem érem el a kijelző tetejét kb. akkor lényegtelen már a szélessége is.
    Ezért is kéne többféle méret, Apple ki tudott adni egy 13 cm hosszú telefont, szerintem másnak sem lenne nehéz. Sony is megcsinálta 4 éve, most is el tudnám képzelni ugyan ezt teljes képernyővel, káva nélkül meg is valósult csak éppen más gyártótól(12 Mini).
    S10E pl. tetszetős irány volt de számomra az még mindig nagy, a Pixel 4A dettó, de alattuk már totál nincs semmi manapság.

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 11 -> 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák