Hirdetés
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Bemutatta az Apple az iPhone 16e-t
- Redmi Note 13 Pro 5G - nem százas, kétszázas!
- Mobil flották
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Fotók, videók mobillal
- One mobilszolgáltatások
Aktív témák
-
boszitom
csendes tag
Hali Mindenkinek!
Hírek /Samsung/ az IFA-ról:
"Hatalmas mobilok jönnek
A Samsung úgy gondolta, hogy elérkezett az ideje az okostelefonok és a tabletek összeházasításának. Ez tulajdonképpen logikus döntés, hiszen a smartphone-ok egyre nőnek, a tábla masinákból pedig már jó ideje léteznek 10 colosnál jelentősen kisebb modellek. Végeredményképp pedig létrejött egy átmeneti megoldásnak tekinthető cucc: a Galaxy Note előlapját egy 5,3 colos képátlójú Super AMOLED kapacitív kijelző uralja, melynek 1280x800 pixeles felbontása elég komoly, 285 ppi-s pixelsűrűséget eredményez. A Samsung mindezt tovább fűszerezte az S Pen nevezetű cerkával, melynek révén könnyedén jegyzetelhetünk és rajzolhatunk a kijelzőre. A GT-I9220 típusjelzésű és Android 2.3.5 szoftveres újdonság egyébként alig 9,65 milliméter vastag, mellette viszont még egy Galaxy S II is eltörpül. Információink szerint Magyarországon október folyamán kezdődik majd meg a duplamagos 1,4 GHz-es processzorral szerelt Note kereskedelmi forgalmazása.
Bada-bumm!
Bár az Androidos úthenger mostanság szinte mindent kilapít maga alatt, a Samsung fontosnak tartja hangsúlyozni, hogy neki bizony van egy saját fejlesztésű kis mobil platformja, még pedig bada néven. Ennek az operációs rendszernek éppen most mutatkozott be a számos újdonságot, így például valódi multitaskingot hozó, 2.0-ás kiadása. Ez a szoftver pedig elsők között az S8600-as típusjelzésű Wave 3-on lesz elérhető. Ebben az újdonságban gyakorlatilag ugyanaz a 4 colos Super AMOLED kijelző teljesít szolgálatot, mint a tavaly érkezett Galaxy S-ben, ezenkívül pedig említést érdemel még az 1,4 GHz-es frekvenciájú processzor, az 5 megapixeles kamera, a 720p videófelvevő és a 14,4 Mbit/s-os tempóra képes HSDPA adatátvitel.
ChatOn
A színfalak mögött sikerült interjút készítenünk a Samsung MSC (Media Solution Center) részlegének egyik vezetőjével, még pedig a most induló ChatOn szolgálatatás kapcsán. Ennek az újgenerációs chat szolgáltatásnak a segítségével minden korábbinál egyszerűbben kommunikálhatunk az ismerőseinkkel, szöveges, képes, vagy akár videó formában. A regisztráció annyiból áll, hogy megadjuk a mobilszámunkat, és kész! A szolgáltatás elsőként az új bada telefonokon debütál, még ebben a hónapban, aztán októberben jön az Android, iOS és PC változat, az év vége felé pedig a BlackBerry készülékek és a tabletek is megkapják majd a maguk verzióját. Lesz "butafon" kiadás is, ellenben Symbian variáns egyáltalán nem lesz, és bizony lehet, hogy a WinPho-ra verzióra is 2012-ig várnunk kell. A többek közt ranglista rendszert és Facebook integrációt is felvonultató ChatOn a rövid teszt során igen meggyőzően szerepelt - érdeklődve várjuk a végleges változatot!"
Aktív témák
ma Elképesztő minőségű és sebességű készülék, melyen a Samsung saját fejlesztésű operációs rendszere fut.
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Apple MacBook
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Amazon Fire TV stick/box
- PLEX: multimédia az egész lakásban
- Hálózati / IP kamera
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Hosszabb bemutatót kapott a Gothic Remake
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- teljesenÚJ csak aktivált Apple iPhone 16 Pro Max 512GB Black Titanium 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- Samsung Galaxy S20 FE 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A32 4G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 13 Midnight 256 GB - 60 nap garancia - szép állapotban