Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • SlyChocolate

    senior tag

    válasz ferke170 #18569 üzenetére

    Megint egy szívhezszóló hozzászólás!
    ;)
    Így van!
    Meg kell ismerni egy vasat és ha majd mindent tud rajta akkor sírjon a szája.
    Ez épp olyan mint tegnap jött az egyik tulaj, hogy nem tudja menteni az üzeneteit egyben.
    Belenéztem a menüben és 5mp-alatt meg is volt a megoldás.
    Egy a lényeg egy új telót nem lenne szabad "csuklóból" kezelni, főleg egy új OS-t.
    Még akkor sem ha ezen is a jól ismert TouchWiz fut, nem szabad kapkodni, idegeskedni, hogy miért nem megy!
    Aztán jönni a fórumra szentségelni, hogy milyen foss.
    Annó ezt az első windows-os pc-men megtanultam, sokszor már a gépreptetés gondolata is felmerült bennem:D
    De, hogy én is írjak negatívumokat amiken változtatnék (bár már lehet javították?):
    -Böngésző!
    1. Szövegre zoomoláskor a sortörés hiánya.
    2. Teljes flash támogatás hiánya.
    3. Régebbi FW-knél a jelszó megjegyzés instabilitása.
    4. Ha pl a PicselViewer tudja a sortörést akkor a gyári böngésző egy adott szövegre zoomoláskor miért nem?
    -De tovább haladva ezen a vonalon szerintem a wave leggyengébb láncszeme a fájlkezelő.!?
    Kicsit olyan mint a win intézője, egyablakos.
    Bár ez nem is lenne baj de ahhoz, hogy egy fájlról megtudjam az infókat miért kell megnyitnom azt?
    -.Folytatva ami nem tetszik...
    Fotó videó, szerkesztés.
    A fotó esetében semmi gond mindig ott van az opciók között a szerkesztés lehetősége is.
    Míg a videók esetében csak és kizárólag a "Médiaböngésző" főmenüponton belül érhető el.
    Sem a saját fájloknál sem a videólejátszónál nincs ilyen opció.
    -Ami számomra fontos lenne ha állítható lenne a bill.zár gomb.
    Az az hosszú gombnyomásra nem oldana fel.
    Csak a kijelző elhúzásra.
    Eddig nem volt baj vele de nem szeretem.
    -Szóba került a kamera, hogy azzal vannak hibák.
    Részemről csak annyit tapasztaltam ami minden "törpe" optikás telóra igaz.
    Minél kevesebb a fény a képek minősége annál rosszabb lesz.
    Ez érthető hisz a pici lencse képtelen pl. borús időben kellő fényt gyűjteni.
    De ezt szerintem szoftveresen lehetne kompenzálni/csalni.?
    -Folytatva a wave-vel kapcsolatos észrevételeket:
    Bár nem rossz a gyári dokumentum nézegető de jó lenne egy ingyenes office jellegű amiben végre nem csak olvasni de szerkeszteni is tudnám!
    A fájlkezelő alkalmazásokról nem is beszélve.
    Tudtommal bada-s nem létezik?
    -Telefonbeszélgetés rögzítése. Hisz van diktafon van FM rádióból felvétel akkor ilyen miért nincs?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák