Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kevin's

    senior tag

    válasz legiaap #9410 üzenetére

    Mert akinek még a nodo van és nem a béta mango azoknak még nincs elérhető frissítés , így nekünk kb augusztus vége vagy szeptember elején lesz várható frissítés rosszabb esetben október :)

    Nekem volt fent a béta kb 1 hetet , de ment vissza a nodo , mert a 4.8 as zune vmiért nem szinkronizálta a telefonom nekem kellett egyesével ha pl zenét akartam tenni rá , így inkább várok az a kis idő már nem sok :)

    Közbe megoldódott a probléma ki vettem az aksit vissza 1 percet vártam voalá be kapcsolt .:C Bár nem értem miért nem akart , ilyet még nem csinált ,de most már megyen na meg kíváncsi lennék , hogy a picsbe merült le 6 óra alatt úgy , hogy nem is nyomkodtam :F :(

    A 4.7.1404.0 az az új Zune hivatalos kiadás a 4.8.2134.0 az pedig a béta , mivel a mango csak azzal hajlandó tárgyalni a 4.7 es zune nem látja a mangós béta készüléket :) Valószínű hogy a mangó updete-hez biztos frissülni is fog a zune amikor megjelenik hivatalosan !

    [ Szerkesztve ]

    ♥♥♥HTC One M8 Grey 16Gb ♥♥♥--->★A nő olyan, mint az autó néha le kell cserélni a kisebb fogyasztás érdekében ... :DDDD

Új hozzászólás Aktív témák