Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KakasSoft

    tag

    válasz joci86 #2049 üzenetére

    Az onnan származikot úgy értettem, hogy kínában csináljak mindet csak más matrica kerül rá. Én pont fordítva csináltam. Megvettem és egyből kapta a vastag hátlapot. A gyári mindig ki akart csúszni a kezemből, egykezes használat esetén. A %-ot nem szoktam már nézni csak tájékoztató jelleggel. 4350mV-ról lemegyek 3000-re. Hivatalosan a 0% 3400mV, de van olyan eset már 3600-3700 körül bedobja a nullát. Volt olyan, hogy 0%-on még egy napot simán használtam. Persze nem megterhelve. Készenlét, beszélgetés, böngészés, más egyéb programok. A gyári 3.8V cellafeszültségű míg ez 3.7V. Tehát itt bírja tovább. 3.4-ig elég jól bírja, de alatta már figyelni kell. Telefonálni órákat lehet még, mert ugye ki van kapcsolva a képernyő. Persze a torony közelsége sem árthat a kisebb adóteljesítmény miatt. A gyári szofverrel kiakadtak a magok, ott van még a qcamera hiba ami valójában terhelte a cpu-t, ezzel csökkentve az akku ℅-ot. Lollipop-ot használva a kiakadt mag megszűnt. Qcamera itt is volt, de frissítés óta rendben. Bár most nincs skype-om. Röviden ennyi. :D

Új hozzászólás Aktív témák