- VoLTE/VoWiFi
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Honor 200 Pro - mobilportré
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Milyen okostelefont vegyek?
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Kérdezés előtt kérlek olvasd el az összefoglalót!
Aktív témák
-
creation
senior tag
Nem szerettem volna ha magadra veszed. Teljesen ártalmatlan szándékkal kérdeztem. És belátom, hogy hibáztam a kiíráskor, de így már te is látod, hogy miért nem körlevél, vagy privát formájában tettem meg a felajánlást.
Célba ért a mondanivalód. Hisz be is láttam az igazad.
-
creation
senior tag
Szervusz,
Ha olyan használta fel, aki nem regisztrált be ide, akkor viszont ez egy jó pont a PH-nak. Lehet, hogy e miatt fog beregisztrálni. Így máris megérte.
"en az ilyesmit privat uzenet formajaban kuldtem volna at, hogy egy csomo embert megkimeljek a kod felesleges probalgatasatol"
A barátaim nagy része (itt nem csak PH-t értve) nem nagyon szokott webshopból rendelni, ha mégis, akkor meg pestiek, tehát bemennek érte. Így maradt az a célközönség, akiket nem ismerek. Ugyebár te ezt nem tudhattad, ezért jogos a felvetésed.
Ez a döntésem nagyon valószínű, hogy azoknak fáj a legjobban, akik kipróbálták a kódot, de nem nyertek, mert már felhasználta valaki. (Tán fel szeretted volna használni?) Őket vigasztalja a tény, hogy nem csak nekem van ilyen kuponom elfekvőben
Szóval van még esély.
S egyúttal elnézést kérek a fáradtságukért
-
deicide
veterán
Úgy látszik még nem jártál a Bluegift-es topikban, ott is simán csak bekopizza a kódot a delikvens és akinek sikerül aktiválni, az beírja, hogy köszönöm, onnantól mások már nem próbálkoznak. Nyilván ha nem veszi a fáradtságot az, aki beaktiválja, hogy legalább szól, hogy nekem sikerült, akkor lehet, hogy 2 hét múlva is lesz, aki megpróbálja.
De megfordítva: Ha ki van írva, hogy nem vagyunk itthon, kulcs a szokott helyen, te nem próbálnád meg megkeresni és kirabolni a helyet? Ha meg valaki már megtette, akkor sincs gáz, már nem tudod kirabolni a helyet.
Aktív témák
Hirdetés
A kupon kéregetés TILOS!
Először a régebbi kuponokat vigyétek és ne a legfrissebbeket!
Folyamatosan vannak felajánlva kuponok, kéregetés helyett látogassátok sűrűbben a topikot. A felhasznált kódot(-kat) illik megköszönni.
Egyes kódok többször is felhasználhatóak. Hogy át is lehessen látni a topikot, a felhasznált kódos hsz.-ek off státuszba kerülnek. A kuponok a felhasználási idő végével szintén off státuszba kerülnek.
Ha felajánlasz egy kupont, légy oly kedves jelezni milyen kuponról van szó. Köszönjük!
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Formula-1
- VoLTE/VoWiFi
- Interactive Brokers társalgó
- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Hat év támogatást csomagolt fém házba a OnePlus Nord 4
- Xiaomi 11 Lite 5G NE (lisa)
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Kerékpárosok, bringások ide!
- LEGO klub
- További aktív témák...
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I5 13400F / 32GB DDR5 / RTX 4070 Super / 1TB SSD
- DELL Universal Dock D6000 docking station (452-BCYH) (DisplayLink)
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
- Bomba ár! Lenovo IdeaPad 330S-15IKB - i5-8G I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
- AKCIÓ! ASUS ROG Zephyrus GA403UV Gamer notebook - R9 8945HS 16GB RAM 1TB SSD RTX 4060 8GB WIN11
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest