Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz Fred23 #4 üzenetére

    Tehát pont az amit a legtöbbet látunk, az nem oké...

    Szar kijelző, gyenge hardver... Mint mondtam, a Samsungnak egy normális mobilt kéne kiadni ezen a fronton...

    Most 1 éves, ez 1 év után annyira be fog lassulni, hogy szörnyű lesz... XCover 3-as is így járt ismerősnél 2 is volt.. Maga idejében tök jól elvoltak vele, mára használhatatlan lett.

    Van egy minimum hardver, ami alatt nem kéne mobilt gyártani. Itt az újabb rendszer is kérdéses, hogy mennyit fog a telefonon gyorsítani, avagy épp lassítani... / ha már tervezett elavulás slágertéma a 21. században... /

    Egy kötelező szint, mert a Samsungnak is lenne erőforrása.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • 7Heads Drago

    veterán

    válasz Fred23 #17 üzenetére

    Igy van.

    Ha okos telefonról beszünk az legyen már használható "okos dolgokra". Mert különbem teljesen felesleges. Ha csak telefon kell, akkor meg ott vannak a butafonok. Ilyen szerény képességű telókra az lenne az értelmes, ha elérhető lenne a "Go".

    [ Szerkesztve ]

    Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

  • doooo

    veterán

    válasz Fred23 #17 üzenetére

    Na jó, akkor sem igaz, hogy 2/16 még nem elég egy leginkább telefonálásra és netezésre használt gépben. Lassan 2 éve működik otthon egy J7 (2016), hasonló speckókkal, és tökéletesen gyors, facebook és társai is pörögnek, amik nem a jó optimalizáltságról híresek. Az én 4 éves S5-öm is használható még bőven, de a J7 határozottan gyorsabb, igaz, fele annyi idős. Még egy első generációs J5 is meglepően akadásmentes, csak ott valóban hátrány a még kisebb memória, lévén állandóan elfogy, de itt a duplája van. Tehát nem azt mondom, hogy nem lehetne jobb minden ebben a mobilban, de azt se akarja bemagyarázni senki, hogy az átlagembernek jelenleg nem elég ennyi. Márpedig akárhány XCover van/volt a környezetemben, bizony nem sportolóké, meg hardcore usere-ké voltak. Hanem inkább olyanoké, akik nem foglalkoznak a memóriákkal, csak fontos, hogy ne legyen lassú a mobil. Márpedig a 3-as sem, és valószínűleg ez sem az.
    Főleg, hogy nem is új mobilról beszélünk, tehát még alaptalanabb elvárni a 4GB RAM-ot, meg a 64 gigás tárolót, amikor a csúcskategória is csak most lép túl azon.
    Benéztem a teszt topicjába... hát nem igazán ordibált senki sem a kevés memória miatt. Az SoC miatt, meg az ár miatt már páran igen, de egyébről nem nagyon esett szó. Márpedig ami a telefon megjelenésénél elég volt, arról kár most lamentálni, másfél évvel később. Akik pedig megelégedéssel használják, még a legújabb, széles körben elterjedt frissítést is megkapták (mert bizony a 9.0-ra még a csúcskategóriások is várhatnak egy darabig). Az új generáció pedig nyilván jön már. És akkor annál is ugyanezt tudom elmondani, hogy abszolút elég lesz (meg ha 7870-nel is jön, 7880-nal, bár kár találgatni, sosem tudni hogy döntenek, lehet, hogy az A8 hw-ét kapja), mert 3/32 még mindig több mint elég. De hogy legalábbis elég, az is 100%. Akinek meg nem. Nos az ne ennyiért akarjon gyors és tartós mobilt venni.

    [ Szerkesztve ]

  • doooo

    veterán

    válasz Fred23 #20 üzenetére

    Hát igen... én is szeretnék egy csúcskategóriás strapamobilt... S5 Active borzasztóan tetszett (azóta is a legmutatósabb Active), de ugyebár AT&T exkluzív volt... ha meg is lehetett volna szerezni, nagyon körülményes, meg kétséges módokon. De azért az IP minősítés összejött a sima S5-tel, meg egy kicsit bumfordi, de hatásos tok, Hong-Kong-ból. :DDD Nem sokszor esett le valahonnan, de mindig megvédte. Aztán az utóbbi 7-8 hónapban már tok nélkül hordom. Úgy voltam vele, hogy már mindegy, úgyis cserélem decemberben. De még így is jól bírja, csak az hátlap szélei lettek kicsit kopottak, a többi rendben van. Fólia még a gyári rajta. Na de nagyon elkanyarodtam.
    Szóval igen, hiányzik valami mind fizikailag, mind hw-ben és sw-ben is erősebb telefon. Na majd hátha egyszer előhozakodnak ilyennel a közeljövőben, bármely gyártóról is legyen szó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák