Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • judas13

    addikt

    válasz utomi #653 üzenetére

    Számtalanszor belinkelték én is sokszor a "hiteles" forrásokat és ha ezt most éppen a pc fórum oldalán volt található ( további forrásmegjelöléssel) nehogymár én magyarázkodjak egy tény alapján, hogy drasztikusan nőtt az x tervezett és valós eladásai közötti szám különbsége.

    És azt, hogy mennyire messze vagyunk az eredeti témától ahogy a kollega is jelzi lent az alapkérdés mindig is a felszínen maradt, hogy ott a noccs - ismétlem számomra mind eredendő bűn - persze ott van az ár, meg mondjuk a mindmáig kedvelt 8-as széria is, hogy az x eladásai annyira siralmasak legyenek a tervezettől eltérően. Senki nem vitatta a haszon / készülék közötti csak az iPhonera jellemző messze kiemelkedő arányt mivel ezek makacs tények.

    Csak kéretik elfogadni azt a tényt is - az extra profitot figyelmen kívül hagyva, hogy tisztán a megosztó Noccs/ a magas ár/ az előző szériák vásárlásának, megtartásának mondjuk a szent hármasa vezetett oda, hogy az x eladási finoman fogalmazva is nem hozták a tervezett számokat, elvárásokat - nagyon nem.

    Apple pie egyik vlogjában szarozza az x-et, ne vegyétek stb utána meg piedesztára emeli...most akkor mi van!?

    Csak a rend kedvéért nem sokon múlott, hogy nem iPhone-om lett tavaly (5 se) nagyon szerettem anno használni a 4 s-t tehát ha valami bejövős nálam teszek rá, h milyen márka is van a hátulján;]

    [ Szerkesztve ]

    "Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Új hozzászólás Aktív témák