Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ankhiszesz

    tag

    Én úgy érzem sikerült döntenem (még nem biztos :DDD ), így hát decemberben Én is beszerzek egy E52-est (hátha lesz addig fekete is, mást nem befestem :D ). Viszont addig szeretném kitanulni, így hát némán ugyan, de követem ezt a fórumot, elolvasok mindent amit írtok.
    Jön az első adag kérdés, ami most így hirtelen eszembe jut és még nem találtam, hozzá megfelelő infót, az eddigi hozzászólásokban.
    Nesze:
    1; A funkció gombok mennyire programozhatóak át a főmenüben? És mik a váalsztható opciók? (gondolok itt a két legfelső gombra és a d-pad-ra - nem a házikóra és tsi-ra)
    2; Az aktív készenlét elemei mennyire behatároltak? Mik jellenek meg az aktív készenlétben?
    Egyenlőre ennyi, ha útközben még eszembe jut valami, akkor kérdezek, de nagyjából már mindenre válaszoltatok :R

    Megjegyzem Én a GPS-t előreláthatólag nem is fogom használni és az e-mailt se nagyon, telepítgetni is csak ritkán, szóval ha csak a szolgáltatáskínálatot nézem, akkor ez a telefon nem nekem való, viszont külsőre rohadtúl bejőn, annyra, hogy muszály vennem egyet. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák