Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • christprhrdv

    tag

    Én értem, hogy olcsó, de azért csak van (lenne / lehetne) belőle bevétel is, ha... miért nem lehet legalább az Android GO-t optimalizálni?

    Tudom, nem összehasonlítható egy az egyben, de azért gondoljunk bele a Win7 rendszerkövetelménye:
    - 1GHz CPU
    - 1GB RAM (32bit)
    - 2GB RAM (64bit)
    Az XP-jé valamivel kevesebb...

    Az is világos, hogy az OP-rendszerek és a processzorok is teljesen másak, meg a Win7 is ezen a konfigon lassú. De, ha ebben a telefonban 4 magos proci van és nem DDR1 RAM és Direct 3D 11-et is támogató GPU, meg ha nem is a leggyorsabb, de azért akkor is SSD (ami a HDD-knél biztosan gyorsabban olvassa be a kisméretű fájlokat), akkor miért nem működhet egy OP-rendszer ezen megfelelően kényelmesen-gyorsan? Még a kijelző felbontása is kevesebb, mint 1024x768!

    A nem érintős Symbian is fürge volt (persze tizedennyi funkció nem volt bent, mint a mai mobilokban). Csak azt mondom, hogy nem volt lassabb csak azért az S40-eseknél, mert "igazi(bb)" OP-rendszere volt.
    Az meg nem tűnik jó kifogásnak, hogy annyi féle hardver van. Miért, a Windows OP-rendszereket futtató gépek talán kevesebb gyártó hardverével kerülnek össze?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák