Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz GeryFlash #5 üzenetére

    Azért a Sony se volt mindig megbízható, pár éve még elég erősek voltak abban, hogy szar kijelzőket tettek a telefonba. Gagyi LCD-vel pakolták tele még a komolyabb mobilokat is, amikor már az IPS és az AMOLED ott volt a középkategória tetején is, ráadásul még bajok is voltak a kijelzőikkel.

    Az iOS limitáltsága meg szerintem csak egy szűk réteg problémája, én az Androidot sem témázom szarrá, rootolva sincs, mert nincs rá szükségem.

    A Snapdragon 630-ért jár a fekete pont, másfél-két évvel ezelőtti középkategóriás teljesítményt nem illik hozni már, feltételezem, az ára 2019-es középkategóriás lesz.

    A 21:9-es képarány egy ilyen eszköznél szerintem hülyeség.

    Rég láttam Sony telefont, örömmel látom, hogy azt a hülye tájidegen kerek ezüst bekapcsoló gombot kukázták végre. :)

    Pedig volt egy időszak, amikor jó volt a Sony, mondjuk az Xperia 1 meggyőzőnek tűnik, már kevésbé.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz GeryFlash #16 üzenetére

    Ez így érzésre nem az iOS hibája egyik sem. Nekem sem ér meg akkora felárat egy iPhone, de attól még a legtöbb embernek elég. Az Android app kínálata kritikán aluli. Tele van ugyanarra a célra özön millió alkalmazással, persze fele szar, de felpontozva. Az Apple Store-t nem ismerem különösebben, saját célra nem volt iPhone-om, hogy elmerüljek benne, de a Google Play borzalmas. Egy jól használható alkalmazásbolt látszatát kelti, de a toplisták élén gyakorlatilag fizetett hirdetések vannak, és böngészni sem lehet normálisan, néhány tucat alkalmazás után minden kategória véget ér. Nincs lehetőségem az adott kategóriát végtelenítve végiglapozni, ez különösen játékoknál zavaró, olyan érzésem van, mintha csak IAP-vel teletömött farmolós/gyűjtögetős szarok lennének, ahol minden komolyabb dolgot drága pénzen vett gyöngyökért lehet feloldani.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák