Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jacis

    nagyúr

    válasz #02683648 #75 üzenetére

    A gond az hogy engem akartok meggyőzni aki elsők közt vette meg a Z10-et anno utána Passportot és éltem nagyon a BB világát és láttam hogy mi kell ahhoz hogy bárki droid alkalmazást használjon egy bb telón. Nekem nem kell a szederblog féle altatós és elvakult duma. Az ami droid az nem épül be rendesen a HUB-ba ami azt jelenti hogy a BB10 egyik legnagyobb elönyét elveszti akkor hogy jön ide a sárga buszos példa? Olyan mintha a buszról egy szekérre ültetnének át és nem tűnne fel...
    A másik kollegának aki a BBM-et említette. Én is használom a BBM-et napi szinten. Sőt van saját csatornám is ;) ,de el kell mondanom hogy érezhetően épül le a BBM-es közösség létszáma is. Ez látszik a többi csatorna forgalmából illetve a legújabb frissítésekre helyezett hangsúlyból is érződik. A droidos verzió akad (eddig nem tette), néha a szövegek megjelenítésére alkalmazott buborékok mérete jóval nagyobb mint amire szükség lenne majd észbe kap és korrigál, ios-es verzió utolsó frissítése óta nincs hangja az érkező BBM üzenetnek.
    Egy szó mint száz akár mennyire is szeretem a BBOS10-et illetve a BB telefonokat be kell látni hogy nekik teljesen végük van.
    (MWC-s szereplés = szégyen)
    (Priv árazása = szégyen)

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák