Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz sefan67 #45 üzenetére

    Tenyleg, mintha valami brigadkupont is vettem volna mar vele! Es igen, en is absztrahaltam, hogy ha szamlat lehet ezzel mint fizetesi eszkozzel fizetni, akkor bolti termeknel ez csak a fizetesi mod beintegralasan mulik, banki oldalrol tok ugyanaz, mindegy neki a fizetett joszag tipusa.
    De vegulis ugyis az a lenyeg, hogy azert nem ezen dol el altalaban, hogy hol vasarolok, hanem ahol vasarolni szeretnek, ott megnezem a fizetesi lehetosegeket, es azok kozul a legszimpibbet kivalasztom - es ha ott az MCM, akkor siman azt fogom hasznalni.
    Igazabol semmi bajom azzal, ha reklamozzak, csak jo lett volna ha kiderult volna, hogy ugyanaz a rendszer. Azert [bar egyelore nem nfc-s a mobilom, de kovetkezo uj keszuleknek mar biztos olyat veszek - majd egyszer, ha lesz ra penz], nekem is tetszene a kozvetlen fizetes lehetosege (bar nekem a bankkartyam abban a mobil ovtokban van, amiben ertelemszeruen a mobil is, bar nem sok fajta keszulekhez lattam ezt a kartyatartos valtozatot, de igy legalabb - jogsival meg tb kartyaval kiegeszitve - a minimal otthonrol elindulos csomagom a toltott ovtok).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák