Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    hát lehet nekem gyenge a felfogásom.. de azon kívül hogy a ház más.. szerintem rondább is.. ez semmiben se több mint az előd.. kijelző ugyanakkora..felbontás ugyanakkora.. processzor ugyanakkora... kamera ugyanolyan... és még ICS sincs
    csak kihozták még egyszer ugyanazt.. pedig ha legalább ICS lenne foghatnák arra hogy az elődön nem ment volna olyann jól ezért kicsit átszabták és kihozták új készülékként...no nem baj talán a sima ára. lemegy.. másra ez igy nem lesz jó..

    remélem most már táblagépbe is megjelenik majd a technológia.. akkor talán tényleg élvezhető lesz a 3D szemüveg nélkül. = colon azért jó lenne a cucc.. vagy akár4,5 - 5 colon is már .. egy galaxy note méretében igazán élvezetes lenne .. főleg ha a felbontás full HD.. és felezés esetén is maradna annyi mint ennek 3D nélkül. :U

    [ Szerkesztve ]

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz B1T3 #11 üzenetére

    vagy ha megtudják csinálni vékonyabbra nekem oké legyen a telefon 1mm vastag minden egységével együtt.. a többi 13-4 mm-t töltsék ki akkumulátorral meg pl egy rendes antennával.. csak én vagyok olyan perverz hogy szívesen látnék ujra kihúzható antennát? szerintem sokkal telefonosabb kinézete lenne ezeknek a 4-5 colos tepsiknek ha az egyik oldalán ott lenne a régi ismert kis kiaáló bütyök amiből ki lehet húzni az antennát.. a külső antenna csati hátul.. és ha már amúgy is ott van alul meg tarthatná a tollat.. ami kicsit fejlesztve a Note-nál jobban működve igazán jó lenne a rajzoló és tervező v jegyzetelőknek na de ennyi elég álomföldéből :)

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák