Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • randomway

    csendes tag

    Sziasztok!

    Olvasgattam a topicot, de nem volt időm mindenen átrágni magam. A hozzáértők tanácsára lenne szükségem.

    Van egy Milestone 2-esem, ami jelenleg nem akar bekapcsolódni. Egy néhány hónapja kezdett olyat játszani, hogy ha lemerült vagy valamiért kikapcsoltam, néha csak többszöri próbálkozás után kapcsolódott be. Aztán egyszer csak egyáltalán nem működött. Teljesen gyári a szoftver rajta, nem dobáltam a telefont, nem áztattam el, stb. Mivel a garancia lejárt, a Cordon Electronics szerviz 42k-t kért a javításért. Azt mondták, fődarabot kell cserélni (SCSM0135AA). Ezt tudja valaki, hogy mi lehet? Alaplap?
    Vettem hozzá két különböző típusú akksit is ebayről mielőtt szervizbe került volna, azokkal sem történik semmi.
    A töltést jelző led is csak akkor világít, ha először laptopról kezdem usb-vel tölteni és aztán dugom át hálózati töltőre. Ha simán a töltőjére dugom, nem történik semmi.

    Ha nem javítható, tudná a telefont valaki használni alkatrészként? A kijelzője és minden más tökéletesen működött eddig. Van olyan bolt, ahol Motorolát javítanak vagy vesznek alkatrésznek?

    Bármilyen javaslatnak örülnék... hol tudok alkatrészt venni hozzá, vagy ilyesmi.

    Köszönöm,
    Zoli

  • randomway

    csendes tag

    válasz Sethdobaloah #4108 üzenetére

    USB-n laptopra dugva próbáltam bekapcsolni, és kiadja a windows a kapcsolódós hangot, de aztán mégsem történik semmi. A gomb szerintem működik. Próbáltam power gomb, hangerő gombok, kamera, billentyűzeten x, fel gomb... minden kombinációban, de nem indul el.

  • randomway

    csendes tag

    válasz bolvar #4805 üzenetére

    Nekem van egy Milestone 2-esem, ami nem akar bekapcsolni, alaplaphibás.Egyébként mindene jó volt amíg egy nap el nem döntötte, hogy nem kapcsol be többé.

  • randomway

    csendes tag

    Sziasztok! A Milestone 2-m mar egy ideje megadta magat, a szerviz annak idejen alaplap cseret javasolt, de en csak nem nyugszom :) Szerettem ezt a telefont, most eloszedtem. Egyszeruen nem kapcsol be, feher toltesjelzo vilagit, de amugy se kep se hang. Ha megprobalom bekapcsolni, egyszer elkezdi a laptop keresni a drivert, aztan hallatszik, hogy levalik az eszkoz. Csak akksi ki-be utan lehet ujra ugyanigy megprobalni, amugy nem tortenik semmi. A power+le gombbal mindig hallatszik, hogy megtalalja a windows, de ugyanugy levalik. Van egy gyari akksim, amin a fesz 2.8V, ezzel felismergeti a win. Vettem utangyartott akksit, azon 3.7V van, de azzal nem csinal semmit, a toltesjelzo led sem vilagit.

    Egyebkent nem rootoltam soha, mielott meghalt, csak gyorsan lemerult a telefon es kesz. Kis akksi dorzsoles utan nehany napig meg beindulgatott, ezert gondolom, hogy az lehet a ludas, nem az alaplap.

    Latom, volt korabban masnak is hasonlo problemaja, talaltam itt egy leirast is http://prohardver.hu/tema/re_motorola_milestone_2_a_lenyeg_belul_van/hsz_2751-2800.html

    Nekem ez nem mukodik, es nem tudom, az utangyartottal miert nem is indul. Van valakinek otlete?

    Kosz!

Új hozzászólás Aktív témák