Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bigand77

    tag

    válasz dolan #209 üzenetére

    Azt csak csendben jegyzem meg, hogy iphone-ra nincs "nem gyári" szoft. Mondjuk vki kijavíthat ha rosszul tudom, de én még nem találkoztam ilyesmivel. Egyébként nagyon meddő vita az egész, sgs-t alsó hangon 3GS-el hasonlítunk, az i4-el szemben meg csúnyán elvérzik. Persze, te találkoztál i4-en laggolással...érdekes, én hetek óta használom, és semmi lag nincs, durván gyors, sztem azt te is tudod, hogy a kutya nem fogja neked elhinni, hogy egy i4 laggol. Max JB-el tudom elképzelni, ha vki minden szart rápakol.
    A 3G meg már nem bírta a strapát, és elmondanám, hogy egy 2008-as telefonról vitázol. 3. Akárhanyas szoftverrel abszolút tűrhető volt még a működése, a 4.0-át nem lett vna szabad kiadni rá.

    Hogy ON is legyek, én örülök, hogy a moto még játékban van, ahogy a SE is kezd magára találni. Tetszik a készülék, de ez a dokkolgatás sztem baromság, és a cikk is cuki, hogy a tabletek mint eszköz nem beilleszthetők a mindennapi életbe, feleslegesek, de egy dokkolt telefon netbook-ként (billentyűzetes tablet gyakorlatilag), azon érdemes elgondolkodni netbook helyett. Hát gratula, komolyan...egyébként meg semmilyen egyedi felületet nem tervezett a moto a dokkolt linuxhoz, simán nyúlta egy az egyben az ubuntu felületet. Én sajnos azóta nem hiszek ebben a dokkolós muriban amióta láttam az engadget videóját a cuccról, ami azért szakadt félbe, mert szénné fagyott az egész...kicsit vörös lett a motos ember feje :DDD
    Amúgy maga a teló tetszik, de nem érzek a felsőbb kategóriás androidos telók közt különbséget...sz@rban lennék, ha választanom kéne. Valszeg akkor htc lenne a sense miatt.

  • bigand77

    tag

    válasz dolan #214 üzenetére

    És csodálkozol, hogy laggol? :D gratula. Persze, én is tudnék így visszafikázni az androidról, de nem teszem, mert nekem semmi bajom vele, egyszerűen szimpatikusab az ios, nameg az én kezemben (és másokéban is) a desire HD-tól (amit pedig meg akartam épp venni) az sgs-ig minden laggolt, már a menüben is. Nem tudom, miért kell a másikra így fröcsögni, nem bántott senki, sztem is jogos lenne neked 1 ban, bár ha már egyszer kaptál, és még mindig ilyen a stílusod, akkor úgysem ér semmit, mert nem fogsz nyilván elgondolkozni, hogy talán nem így kéne a többi felhasználóhoz hozzáálni, azért, mert ő nem plüss zöld robottal alszik éjjel.

  • bigand77

    tag

    válasz dolan #218 üzenetére

    Mert mi volt az ami nem helytálló abban amit mondtam? Ellenben veled aki egy 1 ghz-es telót hasonlítgat egy 400 mhz-eshez és csodálkozik, meg fröcsög, hogy az utóbbi lassabb. Objektív vagy? Nem. I4-et nyílvánvalóan képről láttál összesen, mert egyértelműen nem igaz amit állítasz róla. Senkit nem érdekel, hogy szerelemes vagy az sgs-be, de rajtad kívül senki nem fröcsögött minősíthetetlen stílusban egy másik op rendszerről. Semmit nem indokoltál, hogy szerinted miért lenne használhatatlan a másik rendszer (ezen rugózol, hogy 10 mp a settingsbe belépni), illetve használhatóbb az android (mivel te is tudod, hogy meddő vita, pontosan ugyanazt tudja a két rendszer, csak másképp, más az emberek izlése), ezt nem vitának hívják amit csinálsz, hanem értelmetlen fröcsögésnek és személyeskedésnek, ettől fogva troll vagy. Nyilván erre sem normális kommentet fogsz írni, hanem újabb adag kisgyerekes fröcsögés lesz a válasz, ahelyett, hogy elgondolkoznál.

Új hozzászólás Aktív témák