Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Scenic #32 üzenetére

    oks, vagyis hasonlóan sok futott nálad is mint nálam.
    nálam alapvetően skype, messenger, egy böngésző mindig megy, emellett zene is. nem is értem igazából a feltételezést hogy ezek miért nem futhatnak háttérben. bekapcsolod és akkor azt bámulod? ezeknek pont az a lényegük hogy háttérben fussanak, amíg mással szöszmötölsz.
    online banking programot használsz és akkor kikell mindent lőni.. nekem ez fura. ráadásul pont ilyen programoknál másol az ember előszeretettel emailből online be kódokat, számlaszámokat etc..
    aztán ott a pdf e-invoice is ugye, etc etc..
    jó lenne erről az egészről pontosabban is tudni hogy mi és hogy lesz..

    vagy akkor korlátozzák le alkalmazásonként, értem ez alatt, hogy ha navigáció megy, akkor csak a hívások jöjjenek be, meg sms értesítések. ilyenkor úgysem megy zene.. legalábbis nem szokott. ha játszik az ember, akkor is tiltsa le, mert az nagyon hardver zabáló. bár furcsa hogy akkor is a network klienseket miért kell lelőni.
    sima statikus képernyős alkalmazásoknál, amik nem hardver zabálók, ott meg miért baj? lehal egy snapdragon 1 gigával 4-5 alkalmazás miatt? hát akkor rúgja meg az ms-t a ló, ezek már a win2003se pda-mon is mind futottak egyszerre... az meg nem na volt:)

    [ Szerkesztve ]

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák