Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arcadio

    csendes tag

    Első benyomásom az volt, hogy milyen kicsi, aztán, hogy milyen könnyű. Lenovo Vibe Z2 Pro-ról váltottam (950 XL dual Sim-re).
    Egy hét után:
    Nekem, béna felhasználónak, céges használatra jobban megfelel, mint az Android.
    Eddig nem tapasztaltam a BT hibát, pedig főként kihangosítva használom; sőt, sokkal stabilabbnak érzem az egész rendszert, mint a Levonót. Külön felüdülés, hogy megy a levelezés, nem kell trükközni a naptárral.
    Az üzemidőt én csalódásnak élem meg: másfél, két nap, amit ki lehet hozni belőle (Levonóval ez 3 napnál is több volt).
    Software hiány engem nem érintett, a Viber pedig :W . Persze, az jó, hogy a fontos beszélgetést ki lehet tenni a kezdőképernyőre.
    A Galérián még lehet fejleszteni, mert jelenleg a képek közzé becsempé(s)zi a innen-onnan (mondjuk Viber) kapott képeket, aztán csak nézek.
    A írisz scan működik, sötétben is, egyetlen befolyásolója az erős másnaposság.
    Remélem, javítanak az üzemidőn, vagy lehet bele mókásabb aksit rakni, és akkor nagyon jóban leszünk. :)

    << Arcadio >>

Új hozzászólás Aktív témák