Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz lexter00 #382 üzenetére

    Ami engem is jobban érdekel a tok témánál, hogy látott valaki külön kapható színes hátlapot Mo-n, a kékre vadászok. Én még egyelőre azt látom megbízhatóbb üzletek is csak feketében fehérben árulják a telót, amit nem is értek. Én valami színesebb telót akarok most, kell a változatosság.

    Én azért veszek a telóra fóliát, meg tokot, mert így nem kell félnem hogy kulcsokkal együtt tartod a telót figyelmetlenségből, karcos lesz a fólia no és mi van? 1-fél évente 590 Ft/db ennyit megér, hogy ne izguljak.
    (Ezek már nagyon vékony mégis erős fóliák nem lehet észrevenni őket, mondjuk én csak ultra clear-t veszek, nem ront semmi a használhatóságon 1 db, észre sem veszem.)

    A szilikon tok meg azért kell rá, mert sajnos a nem gumírozott hátlapok, eléggé csúsznak, azt hittem a 640-ene a fekete matt jobb lesz de nem. A TPU tokkal sokkal jobb, lesz a fogása, is, nem csúszkál a kézben.Ezek az új TPU tokok, nagyon vékonyak és tartósak is: pl. ez 0.3 mm vastag, úgyhogy érdemben nem befolyásolja a teló méretét. Ma megyek átvenni, majd kiderül hogy mennyire használható, legfeljebb visszadom ha nem tetszik: [link]

    Nálunk a cégnél mindenki vékony szilikon tokot használ az S4, S5-re is mert sokkal jobb a fogása a telónak a csúszós műanyag felületek miatt.)Nővéremmel amikor az S4 minire vetettem szilikon tokot, meglepődött, mennyivel jobb, kényelmesebb lett a korábban csúszkálos telefon használata. Tényleg olyan bonyolult lenne normális fogású kicsit gumírozott hátlapot gyártani? Rendben van, hogy az hamarabb kopik karcolódik, de az egyszerűen cserélhető hátlapos Lumiáknál ez annyira fontos?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák