Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluki

    senior tag

    válasz *Mukeey* #32 üzenetére

    Nekem a mercikkel az a baj hogy "buliban a csaj a pultnál" szindrómásak. Vagy az eleje néz ki jól, vagy a hátulja de együtt a kettő ritkán jön össze :DD

    Ettől függetlenül a merci előtt le a kalappal mint autógyár és mint technológia.

    Én most akartam új Leaf-et venni, alapvetően a japán autókat szeretem de most az ID3 bemutatója miatt kicsit várakozóra tettem a kérdéskört, legfőképpen azután hogy vezettem is. Maga az élmény tök jó, de kilátni belőle elég nehézkes, a visszapillantó tükör iszonyat sokat takar ki, nagyon hülye design. Meglátjuk, ha ideér megyek egy kört az ID3-al is aztán majd kitalálom mi lesz.

    Ami nálam fő szempont az inkább a szoftver, ha végtelen meg még egy kicsi pénzem lenne akkor tesla 3-at vennék de sajnos nincs. Párom imád utazni, nekem meg a mostani G astra már lassan csereérett, ha már vennék akkor pedig jót akarok venni, fontos hogy gyorsan töltsön, pályán menjen "magától" minimális csesztetés mellett, legyen kényelmes hosszabb távon is. Nagyon sietni nem akarok, alapvetően nagypapa módjára közlekedek, inkább a technikai megvalósítás része tetszik meg az hogy otthon lehet majd napelemről is "tankolni". A menet közbeni töltögetéssel sincs problémám, amúgy is szeretek néha megállni egy kv/klotyó kombóra.

    A másik a SUV dolog, nekem egyszerűen nem tetszik, nagy böszme állat, alapvetően inkább a rizsrakéta kocsik tetszenek amióta világ a világ. Örülnék ha lassan kimennének a divatból, zabálnak mint állat, kitakarják a forgalmat, nehézkes velük parkolni. Értem én hogy sokan szeretnek magasan ülni de cserébe a többi autóssal b.sznak ki.

  • hunluki

    senior tag

    válasz B.Gaboo #41 üzenetére

    Lásd még hangyász projekt ;)

    Amúgy én is nagy petrolheadnek tartottam magam de nekem nem hiányzik hogy csattogjon meg olajban ússzon. Húzzon oszt jóvilág :D

  • hunluki

    senior tag

    válasz Stard72 #140 üzenetére

    Középsulis koromban sok helyre jártam gépet telepítgetni, beállítgatni, segíteni borítékért cserébe úgy hogy összeget nem mondtam csak hogy adjon amennyit érez.
    Volt egy emberünk akinek konkrétan az volt a baja hogy eltűnt egy ikon (talán excel vagy word) az asztalról, felhívott pánikolva hogy letörölte. Mondtam hogy nopánik, start menüt megnyitja és kihúzza az asztalra, fél másodperc és helyrejön a világbéke. A "start menüt..." résznél közölte hogy ő nem ért hozzá, most azonnal jöjjek oda és csináljam meg. Elmondtam mégegyszer lassan hogy mennyi lenne a művelet és hogy ehhez igazán nem kell komoly szaktudás, közölte hogy jöjjek és rámcsapta a telefont. Gondoltam egye fene, biztos pánikban van, nem ért tényleg hozzá (98 még javában, xp szépen lassan korszakban járunk), most kell leadni az adóbevallását, fene se tudja elnézek. Elnéztem, megcsináltam a hadműveletet a szeme láttára, kaptam egy régi barna ötezrest és rengeteg hálát.

    Amúgy annyiban kapcsolódik hogy tényleg vannak nagyon antitech emberek akiknél ha odébb raksz egy ikont lefagy hogy most mivan és kész. Gondolj bele mi lesz ha ez az embertípus reggel nem találja meg az ülésfűtés gombot a megszokott helyen.

Új hozzászólás Aktív témák