Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz brumi1024 #73 üzenetére

    Nem azt vitattuk hogy van-e joga hozzá, hanem az értelmét. Oké, látta a mikroszofttól hogy így is lehet, de azon kívül hogy szanaszét szopatja azt akinek még kéne, azon kívül sok értelme nincs. Hagyni kellett volna kifutni és kész. Senki nem poénból használja, hanem mert valami régi vacka igényli. Ha nem lesz ott, akkor is igényelni fogja, max nem megy. És mivel egy ilyen jellemzően valami legacy rendszer, nem is fogja senki átírni. Vagy megáll, vagy kell keresni alternatív fless lejátszót. Sokkal korrektebb ha azt mondják hogy nesztek itt van, de már nem fejlesztjük, nem kéne használni, de ha nagyon akarod, akkor hajrá, én szóltam...

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz brumi1024 #94 üzenetére

    2007 es szerver akkor még szó nem volt flash leállásáról sót még 2010 körül sem.
    "legfobb kezelofelulet egy multimedia szoftver platformra épül, akkor mondjuk legalabb nezunk alternativat"
    Nem ilyen egyszerű le vannak (mindíg is le voltak) vajazva a közbeszerzések kitől mit vehetsz azaz a mozgástered minimális. Megvan pl hogy HP szervert kell venni ettől rendelheted meg ilyen kereted van hozzá ez fér bele. Az hogy HP annak idelyén flashban fejlesztette az ILO-t és nem írta át csak az újabb szervereket html5-re az egyéni szoc problem. Ez van.

    99-00-ben még más világ volt sokkal szabadabb volt minden tudom mert elsőkézből van infóm róla mit lehetett akkor és mit lehet most... A pénzről ne is beszéljünk... csak egy példa 2000-ben 10en voltak IT osztályon most vagyunk 5en de még mindíg ez a legkisebb probléma.

    Na de ez már igencsak elkanyarodtunk a témától nem akarom offba vinni a topicot

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

  • SaGaIn

    senior tag

    válasz brumi1024 #120 üzenetére

    egy vpn-en belül van... https használatával...

    Köszi Brumi sokkal jobban érzem már magamat... hogy én erre nem jöttem rá... csak jót akarnak nem is lesz szívás lekocsikázni azért hogy megnyomjak egy gombot...

    Pingüino:
    "Komolyan kár ezen rugózni, aki ennyit nem tud megoldani, az a cég menjen csődbe a p...ába." mennyen csődbe szerintem is... :W
    piszkosul megoldottad grat...

    [ Szerkesztve ]

    "DOS addresses only 1 Megabyte of RAM because we cannot imagine any applications needing more." Microsoft in 1980 "We can" -said Google, than they made Chrome. What happend next is history.

Új hozzászólás Aktív témák