Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moonman

    titán

    válasz Bog #13 üzenetére

    "az IE nálam XP alatt (IE7) úgy omlott össze napi szinten, hogy magával rántotta a komplett rendszert is."
    gondolom a Puma-n a Netscape sokkal stabilabb. mellesleg ha napi szinten omlik össze ráadásul a rendszert is viszi, akkor azzal a rendszerrel valami kurva nagy gáz volt.

    arról van szó, hogy kicsit szánalmasnak tartom, hogy az Apple legótvarabb szoftveréről van szó (az iTunes mellett), ami még sok Mac-es szerint is egy rakás szar, de azért kényszeredetten oda kell tenni, hogy deazértazienélsokkaljobbabb, mert nehogymár ne legyünk egy pillanatig se felsőbbrendűek.

    talán az is elég beszédes, hogy az OS X is összeomlik egy Flash tartalomtól, ha Safariban nézed, Chrome-mal, Firefox-szal és a többivel meg valahogy nincs probléma.

  • moonman

    titán

    válasz Bog #22 üzenetére

    nézd, ha egy gépen folyton összeomlik az IE, egy másikon meg évekig fut jól, akkor nyilván nem utóbbi helyen van a csoda, hanem előbbinél használnak valami olyan plugint, ami magával rántja a programot. a Firefox-ban nyilván nem ugyanazokat az addonokat használtad, így elég könnyű megmagyarázni, miért nem produkálta ugyanazokat a hibákat. esetleg próbáld ki ezen az összeomlós gépen no add-ons módban indítani és máris kiderül.

    "mutassál már rá akár a blogbejegyzésben, akár az eddigi kommentjeim között, hogy hol tettem én ilyet"
    nem te írtad, nem is neked céloztam, de a topicban elhangzott, nekem meg ökölbe szorul az arcom az ilyen fasságok láttán.

  • moonman

    titán

    válasz Bog #32 üzenetére

    "én egy olyan júzer vagyok, aki akkor telepít add-ont, amikor a böngésző ezt külön akarja (java és flash, ennyi), akkor igazából megint az van, hogy zsákutca."
    ezzel tisztában vagyok, de ha pontosan tudjuk, hogy a Flash plugin száll el, akkor ne jelentsük ki, hogy az IE szar, mert nem igaz. (egyébként 9-es sorozat vége óta teljesen jó lett a Flash, mondom kb. január óta nem láttam IE fagyást.)

    "Ha olyan rohadt jó lenne az IE, akkor rendszerbe integrált böngészőként nem zuhanna ennyire a részesedése.""
    múlt hónapban megállt a zuhanás, valami pár tized százalékot még hozott is. de hát pont a Mac-esek szokták kinyilatkozni, hogy az elterjedtség nincs összefüggésben a minőséggel. (Firefox jelenleg az egyik legszarabb böngésző, mégis IE után a második helyen van.)

  • moonman

    titán

    válasz Bog #49 üzenetére

    "Én kb január óta nem láttam IE-t. És nem is hiányzik."
    frappáns válasz, csak kicsit gyerekes. egy techblog szerkesztőjének talán nem kéne ennyire struccként viselkednie.

    "már egyszer szóltam, hogy ne mossál össze a "mekesekkel"
    nem mostalak össze, tulajdonképpen igaz, amit mondanak, épp ezért nem értem, miért hozod fel a piaci részesedést, amikor a termék minőségéről van szó.

    "Az átlagjózsi annak ellenére, hogy a keze alá van rakva egy szerinted állatirohadtjó böngésző, mégis veszi a fáradtságot, felmegy a google, az opera és a mozilla oldalára, letölti, telepíti és használja az ingyenes alternatívákat."
    ez különösen akkor nyomós érv, amikor delikvensünk büszkén veri a mellét, hogy egyszer nyitott IE-t, amíg letöltötte a firefokszt.

    "egy olyan post topikjában, amiben megemlítésre sem kerül a szerinted kiváló MS böngésző"
    nem én hoztam szóba, elkezdték agyatlanul fikázni én meg kiálltam mellette, mert engem teljesen jól kiszolgál nap mint nap.

  • utomi

    senior tag

    válasz Bog #49 üzenetére

    "túlárazott sznobcucc elterjedtségével"

    "ne mossál össze a "mekesekkel", mert ennyi erővel le is nácizhatnál"

    Szerintem fogd már vissza egy kicsit az arcodat mert nem kicsit sértő és mellékesen bunkó dolog amit itt művelsz.

  • kelekyle

    őstag

    válasz Bog #13 üzenetére

    A Safari egy igen jó böngésző... Felrakod az oesikszet és utána működik egy darabig jön egy pár ápdét aztán kezd behalni nekem állandóan random fagyott nem pörgött töltés jelző hanem kilépett és ugye ez a utolsó oldalak visszaállítása nem igazán működik... Flashtől meg igen, behal a szafari talán a végleges fless megoldja de az ezelőtti flashtől is fagyott nekem. De ez nem újdonság... Hozzá kell szokni. Nekem sebességben nagyon ottvan a szafari. IE-t nem is ismerem :DD Amúgy az nálam is feltűnt, hogy pár helyen mint pl. itt nem mentette a jelszót a név frankón ott volt de a pw nem. Voltak, lesznek, vannak idióta dolgai a safarinak :O

    Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

Új hozzászólás Aktív témák