Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kelly416

    veterán

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    És szerintem nem csak az árakon kéne faragni, hanem a készülék is lehetne apróbb. Nehogy már csak a Sony csináljon 4,5-4,7 méretben élvonalbeli készüléket...

  • Chevalier

    tag

    válasz Stauffenberg #21 üzenetére

    Az LG kénytelen kihátrálni az OLED mögül amíg nem tökéletesítik, nem nyomhatja rá a csúcsmodellre bélyegét egy kijelző ami a Flex 2 ben legalább 5/2 es hibaaránnyal hatalmas elégedetlenséget szült, amelynek le is dobták az árát 2 hónapja már 270$ alá. Én azután döntöttem a G3-nál, mert ha valami tákolmány, na az a Flex 2 kijelzője; fent sárgul, de ha nem, mindenképpen szemcsés és nem egyenletes a háttérvilágítás.

    És a financiális részekkel is egyetértek, de
    jól tudom-e hogy a G Pro széria Note rivális lett volna? Mert így a V10 legnagyobb hiányosságát, - az érintőceruza hiányát -, kénytelen volt a szokásos overkill politikájával ellensúlyozni. Értem ezalatt hogy a G2 anno olyan nagyot szólt, hogy az állunkat kerestük a padlón az üzemidő, kijelző, smoothság és ár/érték arány kapcsán. A G3 sz.v.sz. kisebb durranás, de csak elhozta a QHD-t és az "infrásfókuszt", és szerintem máig a legjobb kézben fogni bármelyik flagship helyett. Ebbe a telefonba minden olyat beb*sztak amitől felszalad az ember szemöldöke, és ez tényleg izzadságszagú egy kicsit. De ha valamelyik összetevőt, (akár a duraskin helyett sima bőr) nem vonultatják fel, itt kérem lebőgés lett volna a Note-tal szemben, még nagyobb mint így, mert az még mindig az még mindig uralja a piacot a i6 plus mellett.

    Hogy ténylegesen reflektáljak, a tervezése régebbre nyúlik vissza minthogy egy sima tákolmány legyen, hiszen a chipseten kívül szinte minden részlete egy teljesen új eddig sehol nem látott szerelvény. Most itt az ütésállóságra, a G4 ellenében síkságára, új anyagok használatára gondolok. Ha tényleg a G4 eladásain siránkozás után dobták volna ki, több hasonlóságot mutatna a két készülék. Teljesen biztos vagyok benne hogy a fejlesztést legalább akkor elkezdték, amikor kiderült hogy nem S810, hanem S808 kerül a G4-be, és ilyenkor még nem volt szó eladási számok csökkenéséről.

    ---

    szerintem a G4 a legkiegyensúlyozottabb androidos telefon, és ahhoz képest tényleg kicsit elfuseráltnak tűnik, viszont a konkurensekhez képest nagyon is átgondolt és innovatív, Te csak túlságosan hozzászoktál a jóhoz.

    ---

    Most kevésbé komolyat: drop videókon elképesztő miket kibír, hiánypótló egy telefon ez.
    És kedves Legend, mi a fészkes fene vesz rá valakit hogy ilyen meghatározhatatlan hátteret állítson be? Az eleve émelyítő oldallemezzel együtt valami nagyon bután néz ki de bennem legyen a hiba :R

    ---

    Stauffenberg annyira jól tudod szegmentálni mondanivalódat ezekkel ---, jelekkel. egyébként is örömmel olvasom minden hsz-edet (talpnyalás off)

    einhorn az finkle

Új hozzászólás Aktív témák