- Prohardver app (nem hivatalos)
- Yettel topik
- Magisk
- Garmin Fenix 7 és 7S - profi sport megszokásból
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
- QWERTY billentyűzet és másodlagos kijelző is lesz a Titan 2-ben
- Motorola Edge 30 Neo - wake up, Jr...
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- iPhone topik
- Mobil flották
-
Mobilarena
Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
Új hozzászólás Aktív témák
-
neo-geo
senior tag
válasz
xZer0kidx #29396 üzenetére
Jaja, igen itt volt a gond mert nálam nem így volt beállítva. Most úgy van beállítva, hogy közvetlen feloldás, értesítések kikapcsolva, eddig ez be volt kapcsolva és ez volt a gond. Rosszul értelmeztem a szöveget, de most fasza minden már csak a két koppos feloldás volna
a lényeg, és mindent tud ez a telefon amire szükségem lenne. De ezt gondolom mint ahogy írta basaja kolléga csak Novával megy. Lehet futok vele egy kőrtMég egyszer köszönöm a segítségedet
-
neo-geo
senior tag
-
neo-geo
senior tag
válasz
xZer0kidx #29393 üzenetére
Igen be van kapcsolva az arc felismerés, de ott is engedélyezve van az előnézet. De kipróbálom anélkül is, és kíváncsi leszek, hogy menni fog-e. Mert nálad megy mondjuk egy Viber üzenet előnézete, ha le van zárva? A másik dolog, hogy az öcsémtől vettem a telefont, és nem volt gyári visszaállítás, csak egy új fiókot adtam hozzá. Ez még szerintem közrejátszhat, de hétvégén talán lesz időm, és neki ugrok.
-
sonye
senior tag
válasz
xZer0kidx #28900 üzenetére
Én a 10-est fogom nyúgni még ki nem purcan.
Aztán addig csak lesz valami változás. Meg hátha valami új technológiával az üzemidőn is tudnak javítani. Vagy valami bitang akkut tesznek majd az új mobilokba.Engem ez a fényképezős tudás kicsit elszomorított.
Mindegyik gépnél játszik hogy lebitíthatják a tudását és ez elég aggasztó. -
gusthy
veterán
válasz
xZer0kidx #28689 üzenetére
És azok a gyengébb kamerák se olyan gyengék.
Pont ezen jár az agyam nekem is. Szép a p30 pro, de nem kényelmes. A mate 30 / pro egyelőre nem opció. A sima p30-nak pici az aksija és nem ip67/68.
Samsung téren a sima 10 ugyancsak nagyon pici aksival van, a 10+ péklapát. Note 10 - 3500 - as aksival vicc, 10+ irreális ár egy telefonhoz és batár nagy.Marad ez, egyelőre nem látok olyat, ami megérné.
-
Denonavr
csendes tag
válasz
xZer0kidx #28117 üzenetére
Én a Sygic-ot használom, de ezt a részét nem vettem még meg:
https://www.sygic.com/blog/2017/introducing-new-gps-navigation-feature-real-view-navigation
Ez is hasonló lehet? -
Buckey
őstag
válasz
xZer0kidx #27916 üzenetére
Szerencsére nálam nem voltak anomáliák, így a telefon a 8-as szoftverrel megbízható és nekem tökéletes.
Az, hogy kb. 5-6 hónapig (és előtte a fejlesztés időszakában) nem vették észre a kamera minőségromlását, és ahogy az a 9.1-nél is látszik, hogy javulás nem történt (vagy inkább olyan minimális, hogy szemmel sem vehető észre, de még csak műszerrel sem), ez is azt bizonyítja, hogy szándékos volt és sz@arnak a vásárlókra.
Én sem fogok raw-ban fotózni csak azért, hogy elmondhassam, 9.1 van a telefonomon.
[(#27917) Klaya1986] , hálás köszönet mindenki nevében!
Ha ez így igaz, akkor tényleg semmit nem változtattak a szoftverben és a kamera maradt olyan, amilyen a 9.0-en volt.
Én meg maradok a 8-on.
[(#27922) Bodor] , mire a 10-es kijön, vagy valami javítás, addigra én megszabadulok a valamikori csúcs Huaweitől (természetesen gombokért, köszönet a nem mondom kiknek), ami legkésőbb 2020 januárjában lesz. És Huawei telefonom épp ezért sohasem lesz (okos helyett meg elég a buta+fényképező), mert ilyeneket én nem gazdagítok. -
Buckey
őstag
válasz
xZer0kidx #27906 üzenetére
Mikor, április végén fényképeztem beltéren (nappal), a képek eléggé összemosottak, homályosak, életlenek voltak. Amikor viszont visszaálltam 8-ra, akkor egyből sokkal jobb, éles képek készültek (de akkor már késő volt, születésnap csak egyszer van egy évben). Volt is bosszankodás rendesen!
Nekem az fontosabb, hogy a telefon tudja azt, amire képes. A csili-vili kényelmi funkciók is jók lennének, de azok nélkül még használható a telefon, de egy szoftveresen elrontott fényképező miatt, szerintem a készülék élvezeti értéke a 0-val egyenlő. Bár, ennyi erővel sok embernek nem is kellett volna ennyi pénzt kiadni a telefonra, elég lett volna a fele/harmada is, akkor még jobban elégedett lenne. Csili-vili funkciók, sz@ar fényképezőgép stb.
Mint az almások. Ezt nem tudja, azt nem tudja, fél nap a készenléti idő, fényképek átlagosnál talán kicsit jobbak stb., de legalább jó drága volt és az Apple azt mondja, hogy ez így jó, akkor ez már király telefon!Ha valami tud valamit, akkor azt én egy szoftverfrissítéssel nem szeretném elveszíteni és nem törődök bele, hogy birkának nézzenek!
[(#27907) Iomega] , pontosan, de úgy látom, itt is kezd elhatalmasodni a megrágcsált alma-nézet.
Bár, magyarországon (direkt kis m) vagyunk, mit is várhatnék. -
Buckey
őstag
válasz
xZer0kidx #27903 üzenetére
Ez az, hogy kijött a 9.1 és semmi érdemi "vita" nincs, hogy az AOD-n kívül mi változott, illetve a kamerával mi a helyzet. Így gyanítom, hogy csak egy ici-picit javítottak, hogy jobb legyen mint 9 alatt, mert ott látványosan elb@szták a kamerát (magasabb ISO és nagyobb tömörítés), de a 8-ra már senki sem emlékszik, így azt a szintet nem tudja.
Amúgy a kényelmi funkcióktól nem válnak meg a használók, így a kamerába meg beletörődnek, vegyenek P30-at, ha jobb kép kell (amit majd szépen, fokozatosan rontunk el, mert ez a hirtelen minőségrontás a 20-as javára nagyon feltűnő volt). -
Gerybut
tag
válasz
xZer0kidx #26852 üzenetére
Nos, ősszel semmi értelmes teló nem volt a telekomnál...főleg azért lett ez, meg az nfc,akksi,amoled, gyorstoltes miatt. Én csak részletre szoktam telot venni
Idén jött az A50 de főleg az A70....úgyhogy kicsit megbántam , hogy nem vártam, de az előzőnek törött volt a kepernyője..plusz 60-70ért is nagyon jó telok vannak tavalyhoz képest....ha most vennék tuti A70 6,7 col talán elég lenne már. Meg ettől a buta AoDtól kiégek lassan.. -
Gerybut
tag
-
eurolac
senior tag
válasz
xZer0kidx #26039 üzenetére
Köszönöm szépen az információt!!
Most már csak azt lenne jó megtudni, hogy ez a Huawei Cloud mentés egyenértékű e a HiSuite teljes mentésével?? Azaz, az appok beállításait is menti e? Mert igazán akkor van értelme a dolognak. Ha nem, akkor uaz mint egy Google mentés és visszaállítás.
-
xZer0kidx
senior tag
válasz
xZer0kidx #25845 üzenetére
Sziasztok!
"Látom kipróbáltátok páran a Huawei böngészőt. Nekem ez a verzió van fent 9.1.1.302 és indításnál a kezdőképernyőn felvillan egy pillanatra egy felület, mintha a mentett oldalak gyorsikonjainak az elérése lenne vagy nem is tudom... tapasztaltatok hasonlót vagy be lehet ezt üzemelni?"
A fenti böngészős kérdésre nincs valakinek tippje véletlen. Előre is köszi
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kerékpárosok, bringások ide!
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Prohardver app (nem hivatalos)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Yettel topik
- Milyen autót vegyek?
- A Micron újszerű módszerrel javítja QLC-s SSD-jének sebességét
- Villanyszerelés
- Magisk
- További aktív témák...
- IPhone 16 Pro max 256GB gyári független 2026.02.18. Apple jótállás
- Xiaomi Redmi Note 13 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Csere-Beszámítás! Lenovo Legion 5 White ! R5 5600H / RTX 3050Ti / 16GB / 500GB SSD
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- Corsair Katar Elite WL egér eladó (hibás)
- Bomba ár! Dell Latitude 7420 - i7-1185G7 I 16GB I 512SSD I HDMI I 14" 4K I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest