Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz daninet #12 üzenetére

    Max hasonlít.. De saját fejlesztés.

    A MIUI felülete egészen más több ponton is.

    Hasonlóság benne van a pakliban ,ahogy a VibeUI is hasonlít a Lenovokon, stbstbstb...

    Témázható, minden, szóval ez van.

    Volt kezemben mindhárom egyszerre, így nagyjából azért láttam a hasonlóságokat, és az erős eltéréseket is...

    @jacis: Milyen gyártó esetében gáz?

    Saját hardvert toltak alá, a piacon ezt ki tudja még? Samsung esetleg. A piaci konkurensek megoldásainál jóval erősebb SoC-ról van szó.

    El kell fogadni, nem csak Korea létezik a telefongyártásban.

    Huawei, Lenovo, Xiaomi, a legnagyobb kínai gyártók. A világrangsorban is ott vannak a top10-ben :)

    Ilyen gyártó... Ez nem gáz, hanem szerintem példaértékű. Leáldozott a többi cuccnak. Kínáé a jövő. Ez tény

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • Graphics

    Jómunkásember

    válasz daninet #15 üzenetére

    Én elhiszem hogy vannak rendszerek, amik hasonlóak... az Emotion UI 3.0-ra azt mondták ,hogy hasonlít az iOS-ra, vagy hogy a MIUI az Android iOS-e..

    DE az ilyen kategorikus kijelentésekre nem mindig kell ráugrani, és összeesküvés elméleteket gyártani..

    Nekem sincs rá kézzelfogható bizonyítékom, hogy VAN-e esetleg forráskódi szinten benne valami hasonló ,avagy sincs, és TE sem tudod ezt bizonyítani.

    Hogy vizuálisan hasonlít..?

    Photoshop-pal dolgozok, ha elémraknak egy flyer-t hogy így nézzen ki akkor 95%-ban meg tudom ugyanolyanra csinálni... Pedig nem ez a szakmám...

    Vizuális hasonlóság seperc alatt megvan

    És ebben most semmi rosszindulat, meg letámadás nincs, csak mindössze a fenti dolgokat kívántam megerősíteni. Nekem tetszik a 3.0- már megszoktam a Honor 3X-en, de vannak benne olyan fatális hiányosságok is, amik zavaróak.

    [ Szerkesztve ]

    EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

  • #86973952

    törölt tag

    válasz daninet #15 üzenetére

    Ennyi erővel vehetjük az iOS -t, a Sense 6 -ot, az Android OS -t, a MIUI -t, illetve az EMUI -t egy kalap alá. De nézhetjük akár az One Touch UI -t is, szerintem mindegyikben lesz hasonlóság. Már ha a kinézetekről beszélgetünk. Utóbbinál is lesz fejlesztés, lefogadom 1000 dollárban, hogy ott is lesz bőven hasonlóság kinézetben.

    Amúgy nagyon pofás kis készülék lett, de nekem ez már nagy. 5,5 col felett nálam már a 10 col környéki minőségibb netbook -ok játszanak.

    Duliee:
    Milyen fatális hiányosságokat tapasztaltál? Kíváncsi lennék, mert az enyémre várható a 3.0 és már várom is, de képeken kívül még sok minden mást nem tapasztaltam róla.

  • vadkörte

    addikt

    válasz daninet #27 üzenetére

    "...hiszem huawei-en csak local téma van nincs online."

    Ebben tévedsz. Van online téma, nem is kevés...
    Nem magam reklámozom, de már a G700 cikkemnél is ott volt az online tématár...

    De, hogy a telefonról is írja. Gyönyörű! Nagyon, de nagyon bejövőd. Viszont ez nekem már nagy. 5"-nál kissebbet nem szívesen vennék - a G700 mellett van egy 4"-os Y300 is - de nekem ez már tényleg péklapát.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. V. Körte

Új hozzászólás Aktív témák