Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    5,9" = a kínai ezt nevezi Phablet-nek (Phone+Tablet). Én meglátok valakit egy tepsivel telefonálni, már bocs de képen fogom röhögni. :C Azt megértem, hogy az átlagmagasság a Földön évek óta nő, de ezzel arányosan nől csak a kezek nagysága. És ez az érték koránt sem exponenciális, mint az okostelefonok esetében. Továbbra is igaz az, hogy mindenki a saját pénztárcájának, elvárásainak és keze méretének megfelelő (kényelmesen használható) okostelefont fog venni. Ha meg nem lesz ilyen? Vesz "old school" mobilt, amik legalább 1 hétig bírták szuflával és szebb képeket gyártottak ezeknél a csodáknál (lásd N95, k800i, C905 stb...). Azt meg végképp nem értem, hogy ha olyan retek az android rendszer, hogy a mai napig nem tudják normális aksi-evészetre bírni, addig minek dobálnak ki ezer számra mindig újabb telephableteket, jönnek a hiper-guriga-nyóc-magos-hájper-trédinges "újításokkal". :o Először érjenek el talán egy normális üzemidőt (2-3 nap minimum), aztán b@xxák bele a gamerhez fejlesztett SoC-okat az e-pénisz növelők nagy örömére az okos phabletek házába...

    Hova tart ez a világ? Lassan a logikának és innovációnak a nyomát se lehet majd felfedezni. :o :W

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák