Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • utomi

    senior tag

    válasz stilo18 #235 üzenetére

    Miben kapott mi a One X? Csak mert én ilyet sehol se olvastam. Amúgy honnan szeded, hogy a 4X-ben jobb kijelző lenne, amikor mindenhol azt olvasni, hogy az SLCD2nek van jelenleg a legszebb képe és az MWC-n se látott senki szebbet. (Még Bogék is azt írták. ) Pedig a 4Xis kint volt. Egyébként pedig a 4X kikapott tesztekben a OneX-től ugyanazzal a hardverrel. Szokásos LG bénázás a szoftverrel.

    (#245) Isual:
    ez még mindig csodás, de ezt minden 50-es thread-be le akarod írni?

    Pedig igaza van. Saját tapasztalat, hogy nálam is elmegy 15-20 órát pedig én nyüstölöm rendesen. Persze ha folyamatosan izzasztom akkor lemerül nekem is 10-12 óra alatt de ehhez folyamatos Wifi, BT, GPS, push szink. és rengeteg netezés meg fotózás kell. Én elhiszem, hofy dr.Kind-nak annyit bírt miért hazudna, de az nem feltétlen a normál használat. Ráadásul jön az új szoft. ami állítólag nagyon sokat fog javítani az összképen. Minimum 30-40%-ot! Egyébként az a dolog pikantériája, hogy az 500Mhz-es proci miatt ha nem netezel sokat, hanem sokat telefonálsz és csak ránézel a leveleidre baromi sokáig elmegy. Volt, hogy nap végén 60%-on voltam úgy, hogy eszméletlen sokat beszéltem rajta. Minimum 3-4 óra folyamatos telefonálás. Na ezt nekem még egyik csoda se hozta. (Se SGS2, se Sensation, se Galaxy Nexus, se iPhone 4S. És még sorolhatnám!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák