Hirdetés
- „Új mérce az Android világában” – Kezünkben a Vivo X300 és X300 Pro
- Ekkor startol és ennyit gyártanak a Galaxy TriFoldból
- Samsung Galaxy S25 Edge - a tegnap határán
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- Motorola Edge 70 - többért kevesebbet
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy Watch5 Pro - kerek, de nem tekerek
- iPhone topik
- Kezünkben a OnePlus 15 és az Oppo Find X9-ek
-
Mobilarena
HTC ONE
Új hozzászólás Aktív témák
-
ferob
őstag
válasz
elmouse
#36653
üzenetére
Mivel minden custom ROM forrása a gyári szoftver, ezért ebben eltérést nem fogsz tapasztalni, viszont amivel igen, az a Dragon-Fi Audio mod, amit csak egyszerűen recovery-ből kell felrakni.
Felrakás közben nem érdemes kiválasztani semmilyen plusz beállítást, mivel az inkább csak ront a hangzáson, így elég csak az alap módosítást felrakni, amivel érezhetően hangosabb lesz, de amennyiben számodra mégsem elég, akkor még mindig van lehetőséged tovább módosítani a dolgokat. -
GyureX
tag
válasz
elmouse
#36426
üzenetére
Pedig már rengetegszer le lett írva, hogy a hivatalos szervizen kívül, csak az nyúl hozzá, akinek fogalma sincs, mivel lenne dolga. Egyszerűen úgy van összerakva a készülék, hogy halandó ember megfelelő eszközpark hiányában szétszedni még talán, de utána összerakni, sose fogja, vagy csak úgy, hogy inkább eldobnád a francba.
-
ferob
őstag
válasz
elmouse
#32550
üzenetére
A Telemax-nak kell leadni, aki továbbküldi Csehországba a VSP Datá-nak, akik a javítást végzik.
Mivel látom, hogy Budapestről van szó, ezért vagy azt lehet, hogy a Smartshop-ban az Erzsébet körúton kerül leadásra a telefon vagy közvetlenül a Telemax központjában Budaörsön a Kinizsi utcában. -
ferob
őstag
válasz
elmouse
#32548
üzenetére
Mivel a felső hangszórórács csavarozva van belülről a készülékházhoz, ezért ezt egyszerűen nem lehet javítani, valamint ha maga a ház is deformálódott, akkor az egészet kell komplett cserélni, de még más baja is történhetett az esés miatt, ezért GSM boltban nem ajánlom a javítást, inkább a hivatalos szerviz, de a bevizsgálási díj nagyjából 6500 forint, amihez még a beszerelt alkatrész(ek) ára is hozzájön.
Új hozzászólás Aktív témák
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Elon Musk billiomos lesz, ha kitör a gépek forradalma
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Projektor topic
- Arc Raiders
- Milyen videókártyát?
- Fejhallgatós találkozó
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- További aktív témák...
- HIBÁTLAN iPhone 13 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS37701 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASRockB450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD STRIX RTX 2070 SUPER 8GB GameMax Aero Mini 700W
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Xiaomi 14T Pro 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Utána helyzetjelentek...


