Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • sbazsi

    veterán

    válasz cozmo #9040 üzenetére

    Lehet egy kérdésem: interneten próbáltad már megrendelni :F
    Most felmentem a weboldalukra, kiválasztottam a Desire-t.
    Van ott ilyen opció: Vásárlás.
    Szóval ott is meg lehet venni. Sőt, mi több. Még olcsóbban is! 5% kedvezmény.
    Ingyenes házhoz szállítás, 3 munkanapon belül.

  • HaZse

    őstag

    válasz cozmo #9040 üzenetére

    1996 óta vagyok előfizetője a Pannonnak (Telenornak), de engem soha, de soha sem b*sztak át. Az, hogy Te 1 hónapja nem tudsz venni Desire-t, az csak a Te bajod, mivel itt a forumon 1 hónap alatt elég sok emberkének lett Dezsője. Lásd pl. pénteken is tudott venni itt egy Kedves fórumtárs. Nézz előbb magadba, mielőtt ilyenekt ide belonkelsz. Ráadásul úgy, hogy a Desire topikban egy Samsung telóval jössz ide.

    Ha annyira kellett volna Desere, akkor megveszed 30k-ért, hameg 1 hónapja keresel, akkor a Telenornál nem 30k volt. Annyiért meg tuti, hogy találtál volna magadnak az országban. Ja, hogy ahhoz a telefont fel klenne venni és pár helyet végig kellene hívni, az a Te bajod. Ingyen nem adnak semmit.

    Ez most nem kötekedés, de ez a petíció, amit ide belinkeltél nálam egy kicsit kiverte a biztosítékot.

    Nézz szát a trémobilné, vagy a vodkafonnál, ott is hasonlót csinálnak a sikergyanús telefonnal.

    2 éve, mikor 5800-t vettem a Pannonnál, akkor nekem se volt, de szívesen megnézték a rendszerben, hogy hol van teló és mondták, hogy 3 nap múlva ott lesz. Elkérték a nevemet és a számomat. Mikor megérkezett felhívtak, hogy mehetek érte.

    Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

  • Acheron

    őstag

    válasz cozmo #9040 üzenetére

    Ehhez nem tudok hozzászólni, én nem nyomoztam SGS után, igaz, két hete egy itteni Telenor boltban egymás mellé akatam tetetni a Dézivel, és itt sem volt.
    Bajos ügyem egyébként még nem volt velük, igaz, én eddig a hétig csak mint Pannon ismertem őket, de úgy már tizen x éve. :)
    De ha az ár nem számít, biztos, hogy nem várnék a Telenorra, becserélném náluk a meglévő telómat valami jó akciós készülékre, aztán amikor már nem akciós, eladnám jó áron, a kinézett telót meg megvenném függetlenül. SGS minden "hülye azért nem vagyok" boltban vigyorog a vitrinből, legalábbis itt nálunk és Debrecenben is láttam. A neten meg még olcsóbb források is vannak, házhozszállítással.
    Remélem, azért sikerül megszerezned.
    Ha nem haragszol ezzel nem offolnék itt tovább :B

Új hozzászólás Aktív témák