Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Osi222

    tag

    Én letöltöttem, és azt kell hogy mondjam beta létére messze a legjobb, amit az utóbbi időben használtam. Sygic nálam (Xperia M - 4.3) állandóan pontatlan volt, hibásan navigált, a 3 betűs alkalmazás többféle verzióját kipróbálva állandóan instabil és megbízhatatlan volt, Mapfactor már az első próbálkozásnál bedobta az unalmast. A here lényegében probléma nélkül elnavigált Pesttől egészen Münchenig, és soha nem okozott meglepetést.
    Persze vannak még kisebb galibái, de remélhetőleg idővel ezek is megoldódnak:
    -magyar nyelvet nem ismeri, plusz hangokat pedig az angol mellé nem sikerül telepíteni, tárhelyhibára hivatkozik
    -belső memória és sd kártya között lehet választani, hova kerüljenek az offline térképek, itt ha usb-n csatlakozunk adattárolási módban, elfelejti az sd kártya beállítást, és újra kell csatlakoztatni a menüben
    -köztes pontot nem lehet belőni a navigálásnál, így mindig csak egy célpont választható ki

    Ennyi különféle használhatatlan offline navigációs próbálkozás után ez tényleg ajánlani tudom apró hibái ellenére is!

Új hozzászólás Aktív témák