Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Everman

    addikt

    válasz Touch-ko #191 üzenetére

    "Kell egy audio line in-out is, hiszen miert nem lehet egy microphone-t rakotni...."

    :D Az van rajta, a füles kimenete megfelelő szoftverrel line in-ként működik, a dokk csatin meg ott van minden vonali ki/be menet analóg és digitális egyaránt.

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Touch-ko #267 üzenetére

    Milyet használtam, sorolom:
    MacBook Pro 13", Mac Mini, IPhone, IPod. Mind céges egyik sem az enyém, de használtam egy kettőt hetegik. Valamint a megboldogult Apple korszakból, amikor valóban volt értelme a magas árnak, egy MacBook Pro-t.

    Ugye érzed, hogy nem ez a lényeg amit leírtál. Valóban vannak kiegészítők, nahát, de milyen áron? Mert az ugye egy apple user számára evidens, hogy egy gyenge minőségű 10 cm-es kábel 10 000 Ft. De nekem nem, aki egy 500 Ft-os Mini/Micro USB kábelhez szokott. És természetes, hogy egy olxan embernek is evidens ez, aki fél évet gyűjt egy 120 000 Ft-os notebook-ra.
    Megkérdezném tőled, hogy az teljesen természetes, hogy az apple, és a kereskedő sík hülyének nézi a User-t, az ilyen bagatel árakkal?

    Mert akkor én tévedtem.

    Valamint azt is megkérdezném, hogyha veszek egy Mac Mini-t, akkor miért nem adnak hozzá legalább 2 - 3 csatlakozót a Mini Display port-hoz, nem fér bele a 90 %-os haszonkulcsba? El ne mondd én választhatom meg, hogy mit akarok használni, röpke 10 000 Ft-ért.

    Ja tudom ezt se mondd el, erről csak az Apple, a Kereskedő, valamint a user nem tehet, aki hirdeti a hülyeséget. Bezzeg mennyivel nagyobb baromság lenne az, hogy van 3 - 4 eszközöd (2.5" külső hdd, Telefon, Tablet, szabványos USB töltő), és ezeket mindet ki tudod szolgálni 1 vagy kettő 500 Ft-os kábellel.

    És most jó lenne még esetleg, ha elkezdene valamelyik jól értesült a kereskedővel természetesen semmilyen viszonyban nem álló consuner, belinkelgetni $-os árakat. Mert már csak az hiányzik, egy jó kis flame-hez. :)

    Semmi baj a késői válasszal, nincs baj.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Touch-ko #272 üzenetére

    Valóban azt értam, hogy amikor még megérte, ennek az oka nagyon egyszerű, az IBM féle Power 4, Power 5 processzorok valóban egyediséget jelentettek az x86 korszakban ezért írtam.

    A Mac Minihez mi is kaptunk egy Mini-DVI-VGA átalakítót, amihez aztán még kellett venni egy Micro-DVI-DVI átalakítót.

    Szerencsés vagy hogy 2500 Ft-ért vetted, mikor megvettük a 3 Mini-t 24 ezer Ft volt a 3 db az XMS-ben. Ma már csak 18 ezer lenne a 3 db.

    Az a baj, hogy az Apple a kábelekkel is ugyanazt teszi, mint a többi eszközzel, amit gyártat. Egyediek. Azzal sincs baj, hogyha nekem van egy HDD-m, MP3 lejátszóm, mondjuk CREATIVE, hogy egy sújban legyen az az IPod-al. Egy telefonom, esetleg még egy telefonom, nagy eséllyel csak az Apple eszközhöz kell majd més kábel, a többihez elégl lesz egy sima 500 Ft-os USB-USB kábel is.

    Nem azzal van a baj, hogy ne adna adatkábelt az apple a cuccaihoz, de vajon az összes apple use szeret 3 - 4 kábellel járkálni, mert csak. Na ez viszont érdekes...

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák