Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • alamuszi

    senior tag

    Nagyon jónak tűnik ez az új Ipad2. De azok az IStyle-os árak... Ismét... :(

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #70 üzenetére

    Ok. Szerintem pedig ha lenne itt is képviselst, ezek a befagyasztott árak is csökkennének. Amit mondasz valóban nem magasak, de bárhogyan is magyarázza meg bárki is, hogy tedd rá az áfát, meg a kereskedő hasznát, Érted a kinti áron már meg van a haszna a kereskedőnek, az apple-nek, az államnak, mindenkinek ne ahhoz mérd az árát, mert az nem beszerzési ár, hanem a forgalmazási kiskereskedekmi ár. Megint picit megpróbálod elferdíteni a dolgokat.
    És ha hozzáteszem, hogy USA-ban államonként változik az adó mértéke, de sehol nem magasamm 7%-ál, akkor miről bezélsz Te? De magas bocs. :D

    Na de nem akarok vitatkozni megint meg szétoffolni figyelmetlen emberek miatt a topikot. Szép napot.

    Jó az új IPAD2 szó se róla, én is elfogadnám.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Basszátok meg ez már olyan mint a Penge 3 :DDD Apple user eszik apple usert. Fasza. Na akkor popkorn, meg egy jó kis limonádé, és hajrá srácok, mindent bele :D DD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Azt nem értem hova tűnt Wesley Snipes.... :DDD

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    A fenét kellett az oda mint egy falat kenyér... :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Na ja egy komplett Taiwani kábelgyártó üzem lélegzett most fel, megint tonna számra gyárthatják a kábelekez, az Alma számára :D
    Ami itt 4 szer annyiba kerül majd mint az angol fizet majd érte. De IGEN ugyanakkor ér el ide is, igaz másfélszeres áron.... Szokás szerint. ÉLJEN ÉLJEN... :DDD

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #179 üzenetére

    "Természetesen, de mint feljebb írtam tréfásan, az eSATA, USB, DVI, DSUB portok kihagyása is hiányosság :D kérdés, hogy volna-e értelme egy tabletben ezek használata."

    Mi p1cs@n@k raknak rá egyáltalán bármit is ennyi erővel, nem kell arra semmilyen csatlakozó. Ja de egy olyan amihez tuti kell venni 10 ezerért egy kébelt. :D Mert nem volt még az univerzumban sem olyen csatolófelület, amivel kompatibilis lenne. Talán az enterprise egyik adatátviteli rendszerében a 24. század derekán. Hmmmm...

    De Penge ezt is megoldotta, egy odaböfögéssel...

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #185 üzenetére

    Igen a hülyeséget még bog sem dolgozta fel, pedig nekem úgy tűnik profi abban amit csinál, De TE :D :D :D
    Természetesen, ha az apple nem tette rá, akkor nem kell. Ha az apple ilyet tett rá, akkor ez így jó.

    Esetleg ezzel nem ért egyet a fél világ... Nem baj de az apple csinálta ezért ez így jó.

    Amúgy ilyen szemellenzőt hol lehet venni, vagy csak kereskedőnek kellene lennem, és megérteném miért jó ez az apple... - nek. Mert amit te csinálsz nem természetes ugye érzed... :)

    Abban igazad van, hogy nagyon nem megy az üzlet Kelet-Közép Európában, így kell valami... Ehhez kell egy kis fűszer, pl naponta 2 hír a kedvenc portálon, és egy kereskedőhöz "nem" kapcsolódó fórumozó... És kész is az ingyen... nevezzük promo-nak.

    ENNYI. És SZERINTEM.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Na persze, meg ne magyarázzátok már, hogyha pl egy micro USB csatlakozót rátesznek, akkor az mekkora hatalmas nagy, és főleg felesleges dolog lenne. Ja hogy ez a felhasználók 90 %-ának kényelmes és megoldható dolog lenne a csatlakoztatás a PC-hez fillérekből. Aztán mennyire felesleges lenne rá egy akármilyen szabványos memóriabővítés is főleg a kisebb 16 GB-os verzióra.

    Nem került rá, mert Ti nem de a Userek 80% amúgy használná valamelyiket nem is kell. Ez igen, abba hagyhatjátok, a nem ingyen bohóckodást.

    (#191) Touch-ko :

    Egyrészt nem kell a hülyeség, amiket leírtál, ezt az IStyle-ba vagy az XMS_be. Ki a fene írta, hogy ezek kellenek elmondod??? Na mindegy

    De ugye amiket fentebb írtam annyira felesleges dolgok, hogy senkinek nem kell...

    Esetleg Handras nem ér rá baromságokat írni, mert lehetne promotálni ide, hogy írjon Ő is hülyeségeket, hátha attól 0,001 százalékról megugrik a lehetetlenül elcseszett árú MacBook/IPad piac .
    Vlamint kihagytad, éppen ismét nagyon olcsó a márka. Ja nem azt Ulkesh szokta hangoztatni.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #192 üzenetére

    "Ok, rátenné, mégis mire használnád nap, mint nap? Nem bírod ésszel felfogni, hogy rendszer szinten NINCS funkciója? "

    De természetesen nem is kell ugye, mert nincs is benne maga a fukció sem, ééértem. Akkor minek is.
    Elmondom mire használnám:
    1. maga a Wi-Fi sokkal lassabb. mint a kábeles megoldások.
    2. Estetleg még USB-ről tölteni is lehetne.
    3. Vajon ha valakinek nincs Mac-ja, nem kívánja a magyar apple userek által szinte ingyenesnek tartott iTunes-r használni, akkor esetleg fillérekért PC-hez is tuja csatlakoztatni az eszközt.

    SD:
    Ugye, ha már USB sincs egy, esetleg 2 db 4 GB-os card-ot cserélgetve (kb 5 000 Ft, nem 10 000 mint a szerintedi nagyon olcsó kábel) esetleg filmet, mp3-t bármit hallgat néz stb.

    "Az, meg hogy miért nincs funkciója ahhoz előbb olvasgass egy kicsit, mert siralmas, hogy minden hozzáértés nélkül próbálsz itt okoskodni."

    Siralmas az, hogy beengedik ide a gátlástalan magyar kereskedő kiskutyáit, akik hirdetik a baromságot. Tudom én, hogy minden ingyen van, ha az apple.ról van szó. CSAK KÉRDÉS, HOGY A PULT MELYIK VÉGÉN ÁLSZ...

    Értem én azt is, hogy megy a volt és meg kell fogni minden lehetőséget. Csak nem így és itt kellene, mert bárhogyan próbálsz lejáratni akár engem akár mást. NAGYON ÁTLÁTSZÓ, amit csinálsz.

    Valamint amit hirdetsz, baromira nem jön be mert itt nem olyan anyagi helyzetből indulnak a consumerek, mint USA-ban. Van egy kettő elkényeztettt pincsi lány, és pincsi srác, és van a másik fél aki a profizmus miatt vesz Mac-et, de ezek az emberek, nagyon kevesen vannak.

    Valamint itt sem a termékkel van a baj, hanem azzal, hogy az ilyen "Komoly szakemberek" megpróbálják elmagyarázni, hogy ez a legjobb, és még olcsó is,
    Az IPad, a MacBook Pro valóban a Consuner kategória egyik csúcsai. Csak éppen hiába csúcs, ha az ország 90 % , hónapokat/éveket gyűjt egy 120 000 - 180 000 Ft-os notebookra, vagy egy fele ennyibe kerülő számítógépre.

    Magyarázgatsz te a Mac-ről. Meg az IPad-ról. Ha erre baromira nincs annyi kereslet, mint tőlünk nyugatabbra. Valamint elmagyarázhatod a gátlastalan kollégáid hülye dumáját, hogy nem tudod megfizetni a Mac-et arról nem tehet csak a conzumer. Persze a kereskeúdő sosem. Kicsit bunda szaga van a beírásaidnak.

    Kivéve IPhone, de az sem a magyar kereskedő miatt népszerű, hanem a telko-k miatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #202 üzenetére

    Alapvetően kit érdekel, hogy mit böfög egy magát alapvetően is jól lejáratott magyar kereskedő? Hmmm....

    A tudatlan fiatalokat átverheted, de aki régebben van az informatikai jereskedelemben, csak nevet rajtad, észrevetted?

    "Ha valaki a profizmus miatt vásárol Mac-et, akkor ezzel elismered, hogy maga termék a pro kategóriában van, és általában a professzionális termékek nem olcsók és nem is a kispénzű, besavanyodott lelkivilágú egyetemista számára készülnek (ez mondjuk részemről is ellentmondás, mert az Apple az egyik legnagyobb oktatási beszállító és támogató az USA-ban :D)."

    Nem profi, hanem konzumer, de a kettő neked ugyanaz, a lényeg hogy el tudd adni másfélszeres áron a terméked igaz?

    Nem Professzionális, Konzumer, de mindegy neked mondhat várki bármit, a lényeg hogy eladd a terméked.

    A Jó minőség, és a professzionális nem ugyanaz, igaz a azt is jól tudom, hogy a szerencsétlen kereskedő ezt próbálja a hülyegyerekekkel elhitetni, azaz TE, csak éppen aki valóban tudja mi a professzionális, az nem a MAc-re gondol, még nyugaton sem. Az hogy elterjedt a hangtechnikában adott helyen, valamint használlják videóvágáasra is, az nem ugyanaz, mert aki a videót komolyan gondolja nem játszadozik Mac-el, hanem mondjuk Z400-al kezd el foglalkozni (TV2, RTL, Telemedia stb)

    Próbálkozz csak de nem megy az üzlet, és ez csak jó, mert a gátlástalan kereskedőt, meg ilyen komolytalan magát szakember kategóriába kategórizálló ULkesh srácokat kielégíti, egy mérnöknek, max a második játékszerre elég.

    Na jó fogást szerencsétlenekhez, akiket edetleg megint lehúztok.

    (#203) madgie:

    Érdekes, hogy a Mac Userek soha nem tudnak olyan eszközt venni, ami kompatibilis lenne bármilyen eszközzel és még a következő generációs Mac- eszközzel sem, ja igen lehet azért, mert mindig más csatlakozóval kerül forgalomba az új Mac eszköz. :DDD

    Az viszont baromi érdekes, hogy nekem van egy Huawei Joi-om szabványos Micri USB, van egy Sony PRD-650-em hmmm... Szabványos Micro USB. Valszeg venni fogok egy ennél picit modernebb nem apple eszközt, hmmm szinte 100 %- hogy Micro USB lesz a csatlakozója. Van egy Nokia E5 a családban hmmm... Micro USB... A lakótársnőm most cserélte le a telefonját N8-00-ra Hmmm... Micro USB. Ami volt neki C3-00 Hmm micro usb

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Everman :

    A másik, ha valaki kényelmesnek találja, a Mac-et. akkor vegye meg. Ha neki ezt a legjobb használni vegye meg. De az, hogy professzionális ne magyarázd. Kérlek mondj egy bármilyen Apple terméket, amit az iparban elismertnek és használnak nagyvállalati szinten. Bármelyiket!

    Ne főiskolásokat emlegessd.

    Mondjuk Gépipar, Professzionális videótechnika?, Nagyvállalati felhasznállás? Hol használlják az iparban.

    És most hagyjuk a 3 fős suftni cégeket, meg az USA felsőoktatását.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz madgie #208 üzenetére

    Én ezt értem, de megvan az a lehetőség, hogy legyen egy komolyan elterjedt szabvány, jelen esetben a Micro USB két évvel ezelőtt a Mini USB volt.
    Az pedig, hogy van egy eszközöd, ami nem ilyen csatlakozóval rendelkezik OK ez nagyon kellemetlen, csak éppen miért szívjon -e miatt még másik sok user, akinek esetleg nem ilyen eszjöze van. Ezért az adott gyártó a hibás. Adott esetben az Apple.

    Az ilyen érvek amit Everman felhoz az komolytalan. Értem én, hogy vannak gyártói specifikációk, és vannak gyártó befektetők által megkövetelt bevételi szint amit meghatároztak, de nem így kellene.

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    Everman figyelj csak írd lassan a vásárlóidnak, ők nem értik mire megy ki.... Miért nem ültetsz kruplit, arra van szükség:

    Pár tévhit, amit itt előadtál OK, tudom ha nincs a szifonon nem kell DE, azért vannak még cégek akik az apple számára SCI-FI kategóriát képviselik...

    Hülyeségeket írni tusz mi..

    Érdekességek tanulmányozt...

    A telefonok egy fajta kábellel szerelik fel, ami egyben adatkábel, és töltö is, ilyen az enyém is tudod a 100 $-os Huawei Joy.

    A Sony PRS-650-em is USB-ről tölhető, mikozben adatkábel is.

    A C3 szintén...

    Fél hollywood macet használ akkor azért készülnek a komolyabb grafikával rendelkező filmek Linux render farmok alatt ugye?

    Valamint Hollywood megint szinte itt van a szomszédban USA. Esetleg nem akarsz kiköltözni. Mert ott nagy sikere lenne ennek a köpönyegforgatásnak amit csinálsz.

    De gondolom, hogy itt magyarországon nem lenne pénze az IKO-nak Mac Pro-ra ami 2500 euro, hanem vesz egy 11 000 Eurós Z400 architektúrát Avid-el, mert ott hülyék dolgoznak ugye,,, Bezzeg Hollywood... :DDD

    JA hogy az apple másodiknak írta alá a micro USB szabvány elfogadását/fejlesztését, és vajon akkor mi az oka, hogy egy Kínai olcsó telefongyártó cég is képes volt rátenni a telefonjára egy Micro USM csatolót, az apple.nek egy ilyen eszköze sincs. :D

    Na akkor csak pár konkrétum azzal szemben amit itt elkamuzgattál.

    "Az általam felhozott érv nem az enyém, hanem a gyártóké (és nem csak az Apple-é)."

    Hát persze, na akkor most ismered el, hogy itt tulajdonléppen nem teljesen semleges indokok miatt írogatsz. Vagyis fordítsam le amit ide vetettél?

    Az apple termékeit képviseled ilyen vagy olyan viszonyban, Az indok nem is lényeg értem...:)

    "Teljesen igazad van, végül is inkább szívjon az a 200-250 millió user, akik dokk portot használnak..."

    Gondolom Magyarországon, esetleg Európában, Afrikában, Ázsiában. :D

    AHA...

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Touch-ko #267 üzenetére

    Milyet használtam, sorolom:
    MacBook Pro 13", Mac Mini, IPhone, IPod. Mind céges egyik sem az enyém, de használtam egy kettőt hetegik. Valamint a megboldogult Apple korszakból, amikor valóban volt értelme a magas árnak, egy MacBook Pro-t.

    Ugye érzed, hogy nem ez a lényeg amit leírtál. Valóban vannak kiegészítők, nahát, de milyen áron? Mert az ugye egy apple user számára evidens, hogy egy gyenge minőségű 10 cm-es kábel 10 000 Ft. De nekem nem, aki egy 500 Ft-os Mini/Micro USB kábelhez szokott. És természetes, hogy egy olxan embernek is evidens ez, aki fél évet gyűjt egy 120 000 Ft-os notebook-ra.
    Megkérdezném tőled, hogy az teljesen természetes, hogy az apple, és a kereskedő sík hülyének nézi a User-t, az ilyen bagatel árakkal?

    Mert akkor én tévedtem.

    Valamint azt is megkérdezném, hogyha veszek egy Mac Mini-t, akkor miért nem adnak hozzá legalább 2 - 3 csatlakozót a Mini Display port-hoz, nem fér bele a 90 %-os haszonkulcsba? El ne mondd én választhatom meg, hogy mit akarok használni, röpke 10 000 Ft-ért.

    Ja tudom ezt se mondd el, erről csak az Apple, a Kereskedő, valamint a user nem tehet, aki hirdeti a hülyeséget. Bezzeg mennyivel nagyobb baromság lenne az, hogy van 3 - 4 eszközöd (2.5" külső hdd, Telefon, Tablet, szabványos USB töltő), és ezeket mindet ki tudod szolgálni 1 vagy kettő 500 Ft-os kábellel.

    És most jó lenne még esetleg, ha elkezdene valamelyik jól értesült a kereskedővel természetesen semmilyen viszonyban nem álló consuner, belinkelgetni $-os árakat. Mert már csak az hiányzik, egy jó kis flame-hez. :)

    Semmi baj a késői válasszal, nincs baj.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #270 üzenetére

    Hallgatok az okosabbra, és nem vitatkozom olyan emberekkel, akik azért is félrebeszélnek, menj el orvoshoz, vagy végezd el az SZTE-KMI--in megint a grafika szakot, hátha ismét nem sikerül megtanulnod szöveget értelmezni.

    Nem arra válaszoltál ismét amit írtam, és kérdeztem, ha ennyire degenerált vagy miért válaszolsz, vagy a grafikusi munka nem elég kreatív itt éled ki a hülyeséget....

    Nem kell vélaszolni erre gondolom azt válaszolnád, hogy kék az ég..... :D

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Touch-ko #272 üzenetére

    Valóban azt értam, hogy amikor még megérte, ennek az oka nagyon egyszerű, az IBM féle Power 4, Power 5 processzorok valóban egyediséget jelentettek az x86 korszakban ezért írtam.

    A Mac Minihez mi is kaptunk egy Mini-DVI-VGA átalakítót, amihez aztán még kellett venni egy Micro-DVI-DVI átalakítót.

    Szerencsés vagy hogy 2500 Ft-ért vetted, mikor megvettük a 3 Mini-t 24 ezer Ft volt a 3 db az XMS-ben. Ma már csak 18 ezer lenne a 3 db.

    Az a baj, hogy az Apple a kábelekkel is ugyanazt teszi, mint a többi eszközzel, amit gyártat. Egyediek. Azzal sincs baj, hogyha nekem van egy HDD-m, MP3 lejátszóm, mondjuk CREATIVE, hogy egy sújban legyen az az IPod-al. Egy telefonom, esetleg még egy telefonom, nagy eséllyel csak az Apple eszközhöz kell majd més kábel, a többihez elégl lesz egy sima 500 Ft-os USB-USB kábel is.

    Nem azzal van a baj, hogy ne adna adatkábelt az apple a cuccaihoz, de vajon az összes apple use szeret 3 - 4 kábellel járkálni, mert csak. Na ez viszont érdekes...

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #274 üzenetére

    1. XMS szerintem is érdekes hely. De ezt neked kell tudni.
    2. Ja édeskevés, a sok hülye gyártónak mind elég az USB. Ha az Apple nem alkalmazza nincs is. Menj orvoshoz...

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz majom2 #276 üzenetére

    Ha csak apple terméked van, akkor igen, Csak ez nem nagyon jellemző U.S.A. -an kívül seholsem. Itt van egy kettő fanatikus, akinek csak Apple termékei vannak, de meg is lehet nézni szegényeket, nem is látnak azon túl. :)

    Az pedig lehet, hogy a kényszer szülte, na de sikerült, és ezzel a vásárlók jártak jól.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #281 üzenetére

    Hát persze melyek is ezek? ... :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #283 üzenetére

    Értem hát ez nagyon sok, ja hogy alapvetően ezek a készülékek valamely USB szabványt használják Hmmm.... Ezt kihagytad. :)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #286 üzenetére

    Értem akkor meséld már el, hogy mi a fene köze van a hangtechnikának, alapvetően az adatkábelhez. Megint nem arra válaszoltok amit az ember felvet. TROLL vagy te ezt megbeszéltül csak nektek apple fanoknak olyan a memeóriátok mint az aranyhalé. TROLL az aki nem azt mondja amit TI ennyi. Szóval akkor melyik cég is használlja ugyanazt az adatkábelt mint az apple?

    Troll vagy Te, marad ez, ha nem tudsz értelmesen válaszolni ugye.

    Ja kék az én, ja miért írtam, csak úgy apple-sen tudod. A sötétség nagy úr. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz vtechun #285 üzenetére

    Kíváncsi vagyok én is a tesztre, remélem minél előbb leteszteli a Mobilarena is. :)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #289 üzenetére

    Eleve ez az egész nem is arról szól ahonnan kiindult gondolom ez nem baj? Hanem teljesen másról már. Tudod, ha valamire nincs csak "nem" válasz, akkor nem kell bebizonítani, hogy márpedig "van". Röviden ennyi. Nem is arról beszélsz, miről ez a beszélgetés szólt. Na mindegy megszoktam. :)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Karma #291 üzenetére

    Lehet sértődőset játszani, csak éppen ha valami nem praktikus, akkor nem kell bebizonyítani, hogy az. Tudod távolról jött ember azt mondd amit akar. Csak ne olyannak mondja aki halotta azt a történetet, amit előad, mert könnyen hülyeségbe fordulhat a mese folyása, akárcsak most. :)

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #295 üzenetére

    Igen ezek mind egy számítógép, és egy IPOD összekapcsolására. Értem... Érdekes, orvos mit mondott.... :D

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz joey04 #298 üzenetére

    Korrekt Video, köszi.

    (#318) erdoke :

    Naaaa. Ez az apple mennyire jó fej, csak előtte vagy és használod, de a jó magyar kereskedő, ami állítólag meg világszínvonalon van :DDD. Nem szereti aktiválni :DDD. Na igen erről beszéltem, még jó hogy működik a piár, szolgáltatás meg nuku. Vicc... :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Everman #342 üzenetére

    Pont az a baj, hogy te beszélsz mindenfélét, és szokás szerint már régen nem arról, ahonnan ez az egész elindult. De megszoktam mondom orvos kell meked... Egy jó sarlatán :DDD

    (#341) manchester85:

    Ez nem ilyen egyszerű. Ugyanis ez az Apple világgarancia nem jól működik itt, mint úgy semmi ami ilyen sorozatszámos móka.
    Ugyanis, a sorozatszám akkor kerül regiasztrállásra, mikor az Apple eladja a forgalmazónak. És nem akkor, mikor eladja a forgalmazó, tehát akár 2 hónap eltelhet a beszerzés, és az értékesítés között. Tehát marad a garjegy a szmlával, amin az eladás dátuma van.
    Szeretem ezt a magyar puruttya hozzáállást. Ebből még sosem volt baja a kereskedőnek, meg a sameszainak igez Everman.... :D

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

  • alamuszi

    senior tag

    válasz manchester85 #346 üzenetére

    Az a T aki hivatalos forgalmazó. De a legtöbb nem az. Amúgy de leállítom magam mert amúgy tényleg nagyon nem az én bajom, ha vannak olyan emberek akik úgy adnak szaktanácsot másnak hogy nem nagyon vannak benne a témában. Nem baj sok szerencsét ehhez.
    De gondolom, azért most még válaszoltok 10-en, hogy minden szervíz úgy működik, mint ahogy te írtad. Sok sikert a felelőtlenséghez. Csáóóó... :)
    "tehát teljesen fölösleges, hogy itt légy"

    Köszi. Érzem magas szinten állsz. Mint itt úgy minden "szakértő." :)

    [ Szerkesztve ]

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák