Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz alamuszi #269 üzenetére

    Szep felsorolas, de a vegen irtad

    "Valamint a megboldogult Apple korszakból, amikor valóban volt értelme a magas árnak, egy MacBook Pro-t."

    Par sorral lejjebb meg azt irtad, hogy draga...-erdekes.

    A magas aru kiegeszitok valoban nem a magyar atlagkeresethez vannak bearazva, de elsosorban errol nem az Apple tehet, illetve a kiegeszitoket gyarto cegek. Szerintem az Apple nem tehet arrol, hogy az Afa nem 10% koruli Magyarorszagon, es a Huf-Eur arfolyamot sem o szabja meg.

    A Mac minihez azert nem jar semmi, mert sokaknak biztos volt a Mini elott is gepuk, ami ugye kompatibilis a tobbi periferiaval. Nekem is volt Mac Mini-m, (2007 late) es meg anno egy CRT monitorral hasznaltam. A hozzavalo atalakitot, kemeny 2500,- ert vettem.

    "Bezzeg mennyivel nagyobb baromság lenne az, hogy van 3 - 4 eszközöd (2.5" külső hdd, Telefon, Tablet, szabványos USB töltő), és ezeket mindet ki tudod szolgálni 1 vagy kettő 500 Ft-os kábellel."

    Sync cable: nem ertem a felhaborodasodat, mivel ha veszel iPhone-t, iPod-ot, vagy esetleg iPad-et, mindengyikhez jar kabel, aminek a vegzodese ugye USB. Tehat a 3 device kompatibilis egymassal. Jelenleg hasznalok egy 1st gen. IPod nano adatkabelt is(2006), a gephez, a tobbivel toltom az eszkozoket, tehat 5 eves kabellel szoktam szinkronizalni az iCuccaimat.

    Egy sima kabel?
    Nemtudom mire gondolsz, de atlagosan nezve, egy kabel 5-6,000ft. Draga? Akkor meg tudod venni mashol is.
    De semmikeppen sem 10,000...

Új hozzászólás Aktív témák