- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- One mobilszolgáltatások
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- MIUI / HyperOS topik
- Redmi Note 14 Pro+ 5G - a tizenhármas átka
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
MOTOROLA NEXUS 6
KÉRDEZÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT, ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!
Új hozzászólás Aktív témák
-
zsirfecske
addikt
válasz
Plasticbomb #5173 üzenetére
cruzerlite a legjobb!
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #5069 üzenetére
hehe, visszavonom, megnéztem napfényben is, kék az egész üveg oldalról és szemcsék vannak benne mintha világos uv-kék galaxis lenne rajta. szemből és sötétben ebből semmi sem látszik mondjuk, de csak úgy ránézve a telóra rohadt fura. olyan csillámf*szlámás.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #5064 üzenetére
rohadt jó ez a pe+ üveg, sokkal szebb. és igen, az előző nillkin megvédte a kijelzőm, kettérepedt és elnyelte amit kellett.
-
zsirfecske
addikt
+1 a NILLKIN üvegfóliának, ma reggel leejtettem nem először de a legkisebb eddigi magasságról a telót (cruzelrlite bugdroid tokban), richtig most repedt szét egy csíkban az üvegfólia. este fogom levenni, nagyon remélem, hogy alatta a teló üveg/kijelző okés. szerencsére már ekőre készültem, és pár hónapja vettem egy ilyen Nillkin PE+ üveget tarcsiba. kíváncsi leszek hogy ez a kék fény csak rizsa-e, vagy van értelme, esetleg az egész kijelző színét eltorzítja
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
Den Hadnagy #4516 üzenetére
közben megpróbáltam más kábellel, azzal tök passzos. lehet hogy zéró baja lett és csak a kábel béna? mindenesetre nagyon strapabíró az usb csati (szerencsére), a fém keret rohadt sokat segít.
-
zsirfecske
addikt
srácok, hétvégén beletörtem a telóba egy usb töltőkábelt. csatira merőleges erővel, a fém vége majd derékszögben behajlott. a telón szemre nincs nyoma a balesetnek, de sajna azóta kicsit lötyög benne a bedugott microusb csati és töltésnél érzékenyebb is a mozgatásra, ha matatom ki is mozdul néha a töltésből.
szerintetek érdemes/lehet csak az alaplapi csatlakozót cserélni, vagy tojni rá?
-
zsirfecske
addikt
vedd meg gondolkodás nélkül, használd két kézzel kvázi telefonképes tabletként és örülj hogy ahhoz képest milyen kompakt
én mint moto + nexus fan álmaim netovábbját élem vele, ehhez képest a méret másodlagos. bitang jó teló az áráért.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
hozzátenném, hogy nagy a kezem, hosszú ujjakkal (majd 2m magas vagyok) és az egykezes használat alapesetben megoldható, de pl. az időként bal felső sarokban elhelyezett vezérlőgombok elérése kvázi lehetetlen. fogásváltás után (felmászok ujjaimmal mint egy pók) kis gyakorlás után nagyon nyújtózva hüvelykujjal elérhető, de én inkább orral szoktam ilyenkor tapizni, nehogy elejtsem
ilyen lehet egy chrome új tab nyitás, de még akár a homesceenen fentebb vagy balrább elhelyezett ikonok is, ezt nem árt tudni.
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #3895 üzenetére
1 órával később meg full, meg sem mozdultam.
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #3853 üzenetére
megkövetem magam, kellett beszélnem róla, térerőm a kijelzés szerint 2 pálcika ott ahol mindig full volt. mégiscsak bug
-
zsirfecske
addikt
én nemrég váltottam upc mobilra (vodafone), első héten dobálta meg összevissza váltakozott a kijelzés, de azóta semmi gond. 99% hogy szolgáltató reszelt valamit éppen csak elhúzódott kicsit mert előtte valódi vodafone-on sosem volt semmi ilyen gond. mindkettő 6.0 alatti tapasztalat.
-
zsirfecske
addikt
most hogy akksiztok, megnéztem mai statisztikát: 25%-on állok 4:20 kijelzőidővel. ok, ma csak neteztem vele, de azért ez jó. főleg nexus5 után. full stock, wifi/bt nonstop on, brightness 50%-on.
-
zsirfecske
addikt
válasz
MichaelScott #3597 üzenetére
detto 5-ről 6-ra ugrottam, legjobb döntés volt tekintve hogy olcsóbban vettem mint megjelenéskor a nexus5-öt, és azért ez más kategória. persze 1 éves típus, de épp ezért ha valamikor megéri megvenni az mostonában van.
-
zsirfecske
addikt
pedig a tok király ennyiért, az üveget még nem próbáltam de ránézésre jól van vágva meg minden, az autós tartójuk is teljesen jól szolgál.
persze igaz hogy kínai gagyit árulnak csillagászati áron konstans parasztvakítós leárazással, de ilyen 91% kuponnal vettem 20 dodó alatt szállítással egy microusb kábelt, az armor tokot, üveget és autós tartót. szóval pont mintha ebay lenne, csak egy helyről van minden és ha vmi nem oké biztos a refund.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
ha xtremeguard féle spartan üveg megfelel, most van még 92% cyber monday sale 2+ termékre (CM92OFF kuponkód), ergo 4.80+ 5.87$ szállítás az ára két darabra. a szállítás bármennyi cuccra ennyi, szóval megéri összeállni többen vagy venni pl tokot mellé (nekem van ilyen, tutibiztos fesztiváltoknak király ennyiért és kisebb mint a nagyobb gyártók armor tokjai).
-
zsirfecske
addikt
Én is, hogy most elejtettedd és jobban utánagondoltam, rájöttem, hogy még mindig baromi jó vétel ez a telefon. Ha expansysról rendeled jó az ára, van rendes számla és garancia, normális kinti szerviz ingyen szállítással. Bár alkatrész nincs, de ha teszel rá egy üvegfóliát meg egy tokot, évekig használhatod gond nélkül.
bocs, de át kellett írnom, mert egyetlen szavával sem tudok egytérteni a hozzászólásodnak. ha széttörsz egy fémkeretes amoled kijelzős telefont, az bármelyik gyártónál drága lesz, hiszen ezek prémium komponensek.
-
zsirfecske
addikt
válasz
s3nsitivity #3492 üzenetére
0-24-ben megy a bt nekem is okosóra miatt, sosem indult még újra a teló.
-
zsirfecske
addikt
egyetértek, itt a kezemben pl az imak clear tokja moto x 2014-re, szép meg minden de kemény és pont ott nem véd ahol még simán nagy gond lehet.
én ahogy már fentebb többször is írtam a cruzerlite bugdroid tokját ajánlanám. keress rám, van fórumban kép is bent a kék verziómról.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
érdekes ez az audio mókolós téma amit írtok, nálam sima poweramp (semmi eq vagy egyéb hangbuherálás) és jó kis flac forrás mellett is igazán kiválóan szól a teló.
gondolom nem vagyok egy nagy vájtfül, csak azt tudom, hogy a korábbi nexus5-höz viszonyítva érezhető az ugrás ugyanazon a fülesen (akg k370). mondjuk ha a modok basszushajhászásra is irányulnak, akkor mindent értek, és szerencsére abból nem is kérnék amúgy sem.
szqter:
valamiért a developer options-ba került át ez a beállítás (select usb configuration).[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
rollerk #3383 üzenetére
[http://www.geekbuying.com/item/Qualcomm-Certified-Tronsmart-Premium-Design-Quick-Charge-2-0-42W-3-Ports-wall-charger-for-Samsung-Sony-HTC-347251.html]geekbuyingon olcsóbb szokott lenni.
de van 1 portos is olcsóbban, amiből spain stock is lehet hogy lesz még ergo hamarabb ideér.
én a 2 portos autós töltőjüket vettem meg, nagyon minőségi és remekül működik, kb 3 hét alatt ért ide.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
én ezt vettem, nekem nem csúszik vele. viszont nehezen beszerezhető = drága.
Krisztián:
nekem 1.8 A lg töltővel 1100 mA volt a max.[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
persze, de nexus 7 még nem támogatott quick charge-ot, ott csak nagy amperrel etetted mert a nagy akksi úgy volt belőve gondolom. de amúgy hiába töltesz 2A töltővel, a legtöbb eszköz csak fix amperig vesz fel hardverből. nexus 5-nél ez olyan 1.2 A volt, moto g-nél állítólag 1.5 A is lehetett ez a csúcs amiről én tudok.
a quick charge lényege pont a fesz, hogy töltöttségtől függően variálja a feszt és így elvileg figyel az akksi kímélésére is.
-
zsirfecske
addikt
válasz
johnatan25 #3368 üzenetére
mivel hardveres, nem. amúgy nem az amper nagyobb (sőt) hanem a fesz, konkrétan 9 és 12 V.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
elvileg korábban néhányaknál az akksi púposodott és kinyomta a hátlapot, ezt sokan a gyári turbo charger számlájára írják.
-
zsirfecske
addikt
válasz
joco1977 #3314 üzenetére
méret és az íves hátlap miatt necces, én egyáltalán nem javaslom hozzá. bár működtek vele, én mindkét qi töltőmet eladtam (nillkin magic disk 1 és oem lapos amazonos) mióta nexus 6-om van mert nexus 5 után túl körülményessé vált. napközben laptop mellett tartom a telót és sima usb kábellel töltöm usb 3.0 portról ha kell. ez kíméli az akksit és inkább rászoktam hogy esténként teszem fel sima 1.2 amperes moto töltőre.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
apaszka #3237 üzenetére
engem épp ma hordoztak át vodától upc-be, havi 4k-ért számomra a korlátlan 3g net verhetetlen. mivel itt is voda a hálózat, a lefedettség bőven szuper mobilnet alá és a 150 mb havi 4g adat amim eddig volt hiába jött 50 mbittel meg kis pinggel, eredőben semmit nem ért (azonnal jöttem is el mikor kihúzták alólunk az 1500 ft-os 1gb plusz adatot, amivel eddig lehetett viszonylag olcsón netezni ha kellett). szóval idehaza inkább az 1 mbit-es freedom, mintsem a mobil adat aranyáron viccet évek óta sütögető korlátoltabb szolgáltatók.
-
zsirfecske
addikt
ezt a quick settings customizer appot ismeritek? egyszerű, nem kell mókolás hozzá, én kiraktam calculatort és egy screen timeout appot vele, kényelmes.
-
-
zsirfecske
addikt
nekem is ilyen van és ki van vágva. értsd ezalatt, hogy a felső hangszórótól balra kb fél centivel kintebb kezdődik az üveg, pont mint az ebay-es képeken. neked végig követte a hangszóró ívét mint az alsónál? mert az gáz. amúgy kipróbálás nélkül dobtad ki vagy effektíve nem működött?
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
omg, nexus 6p bend part2. nem hagyja magát a srác..
-
zsirfecske
addikt
válasz
s3nsitivity #2998 üzenetére
hát igen, én is szeretem ha védi a peremeket (főleg alul meg felül üres ugye a tiéd), mert az üveg itt tud berepedni szépen.
amúgy király tok, szerettem spigen-eket nexus5-nél, bár pont ez volt vele (mint amúgy a nillkin-ekkel is), hogy ha vékony volt, akkor nem védett kellőképp, ha védett akkor meg bazi vastag lett. én erre a problémára találtam a cruzerlite bugdroid tokokat, ahogy már írtam.
-
zsirfecske
addikt
az árát maximálisan megéri, ennyiért nem kapsz hasonlót sem, expansysról ingyen chromecast-tal most még inkább. más kérdés a mérete, ez bizony óriási, főleg nexus 4 után megdöbbentő. fyi ha fölé teszed, a nexus 5 is lazán elfér a kijelzőjén, tokostul. n4 olyan lehet rajta mint valami légypiszok
ebből adódik hogy nehéz kezelni, ergo egy tok minimum ajánlott a védelem miatt.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
Tomi_Ohl #2979 üzenetére
az összefoglaló tök jó, főleg hogy a nexus 6 a hozzászólások számán is láthatóan erősen rétegteló. riszpekt. de ha nem is így gondolnám se szólnám le soha más munkáját így, főleg nem magyarázat nélkül. anno én tartottam karban topic összefoglalót (tehát nem is én írtam csak foltozgattam), hát fikázni könnyű, csinálni már nem annyira.
szerk.: utóbbi nem neked szól csak rád válaszoltam.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
CptAdamica #2950 üzenetére
már mindenhol cáfolták (pl1, pl2), vsz vmi apple fanboy csinálta vagy apple által pénzelt cucc volt amit jól beszoptunk. de meg is értem, ha az árat is nézzük 6p minden tekintetben jobb teló mint az iphone 6+, a 6s+ meg csak a 3d touch-ot tudja felmutatni vele szemben (ami meg valljuk be annyira hiányzik droidra mint mókusnak az erdőtűz).
amúgy apple anno nyilatkozott bendgate ügyben (cáfolt, de azért a következő generációban megerősítette az aluminium keretet..), google meg ugye nem mert nincs miről, hiszen nem hajlik. persze én android fan vagyok
szerintem ennyi a történet, ha valaki ingyen elcserélné a nexus 6p-jét a nexus 6-omra, lenne nagy fejtörés de persze végül lehet belemennék. de nem lenne életbevágó a csere az tuti.
más:
ez a doze nagyon durva, majdnem vízszintes az akksi grafikonom idle-ben[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
KFeri22 #2914 üzenetére
ok, ezt amúgy sem érdemes tovább feszegetni, zárjuk a témát, mindenki veszi ahogy tudja és örüljünk hogy van expansys!
bending:
itt magyarázza is a fake videót, a gyújtogatás is közrejátszik meg nem is retail teló ugye nincs huawei felirat se rajta.[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
ajjaj, ha ez nem fake akkor nagyon jól tettük mi ezt a nexus 6 vásárlást. amúgy baromi jók a vélemények a 6p-ről, tele a net áradozó review-kal.
-
zsirfecske
addikt
válasz
tuareg85 #2872 üzenetére
én ilyet vettem hozzá, nem vészes a szállítási díj és hamar megjött. nem kell megijedni az áraiktól, ez a standard náluk, 50$ minden, de konstans 75-90% sale van. azért ezt választottam mert rendeltem mást is ezt meg épp n6-tal fotózták, gondoltam akkor jó hozzá. nem csalódtam, ennyi pénzért lett volna ebay-ről is, és nekem bejön ez a csiptetős módi.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
akkor szépen végigmentél a méret ranglétrán: 4.7 col, 5 col, 5.2 col aztán egy kövér 5.96 col
vicces, de nexus 6 után egy 5.2-es moto x is játékszernek tűnik a kézben, nemtom mi lesz itt az utód pár év múlva. bár egy 5.7 col körüli méret nagyon kompakt házban biztos tudna még előrelépés lenni. 5.5 vagy alatta viszont már veszteségnek élném meg szerintem.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
jól tetted, ez most a chromecast-tal baromi jó vétel, és jó tudni hogy 1 évig valódi garink van.
a frissítés fura, mert az 5.0 óta nem egy ota-t kéne találjon még a 6.0 előtt is. próbáld párszor újraindítani illetve végső esetben factory reset után esetleg megtalálja.
százalákos akksi van, de előbb frissítsd 6.0-ra mert azon a legegyszerűbb és így nem kell semmilyen appot telepíteni.
Justreboot: nem mindenki image feldobálós ám itt
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
amúgy most régi chromecast akció van n6-ra:
Google Chromecast AJÁNLAT - minden Google Nexus 6 mellé -
zsirfecske
addikt
válasz
CptAdamica #2812 üzenetére
amennyiben az imei fel van tüntetve a számlán, az egyenértékű a kitöltött garancialappal, így szokott lenni.
-
zsirfecske
addikt
ezért mondtam itt korábban többször is, hogy nem mindig lehet a nexus 4/5-ből kiindulni. nem evidens, de a nexus6/9 alapból más kicsit, pl. ugye mindkettőben default a full encryption, ami még egy sima ota sideload metódust is megváltoztat (bár én nem mertem megpróbálni, úgyhogy csak xda topic-okra alapozok). de ez az oem unlock-nál is kiderült most, nexus 4/5-nél ilyen egyszerűen nem létezett.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
laszlomijin #2705 üzenetére
developer options / allow oem unlocking-ot be kell kapcsolni a settingsben.
-
zsirfecske
addikt
-
zsirfecske
addikt
lockscreen clock valahogy nem mókolható vissza lollipoposra? béna ez a bold betűtípus.
más: a now on tap vadállat jó, lehet miatta bekapcsolva is tartom a google now-t. első próbánál hangouts csevegésből home nyomvatartással simán kiszedte a helyet amiről beszéltünk és egy érintésre már navigált a maps. wow
ezek a gúglis arcok tudják mit csinálnak, mindennapos szitu ami eddig kb így nézett ki: hely neve kimásol (1 hosszú érintés, text copyra nyom és akkor még lehet más szöveg is bekerül), taskváltó megnyom + mapsre bök (vagy home gomb és ikonról indít), maps keresősorra klikk, hosszan nyom + beilleszt, keresés megnyom, aztán közlekedési eszköz/ útvonal kiválaszt és navigate. ez 2 érintés vs 10+
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
CptAdamica #2655 üzenetére
minden play store vásárlás full refundolható megadott timeframe-ben, ez jelen esetben 2 óra.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
CptAdamica #2640 üzenetére
nálam már a launcher is sokkal smooth-abb, meg tényleg minden animáció is. örvendetes.
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #2633 üzenetére
egyelőre fr nélkül is jobb lett, pörgősebb.
-
zsirfecske
addikt
válasz
adamfriday #2588 üzenetére
eddig minden alkalommal mikor image-t flasheltem (nexus 5-ön) volt valami gebasz. hiába nrt-vel, hiába adb-vel csináltam minimum fél óra volt mire egyáltalán a driverek működtek, aztán meg eseti szarakodás. tudom hogy annak, aki gyakran csinálja már sima, de nekem nincs rá két órám most. egyszerűbb sírni az ota-ért (megjegyzem lehet van valami 0day bug a romban, amiért leállították az update-et és új verzió jön majd) aztán ha baj van nyomni egy fr-t (gondolom ez teljesen ekvivalens az image-ből felrakással, mínusz az idő).
illetve ha már sideload: ahogy olvastam és ide írtam is korábban a ehhez nexus 6 esetében extra dolgok kellenek és nem lehet csak úgy ész nélkül feltolni ahogy mondjátok (a forrás anno egy xda bejegyzés volt).
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
Ramses.hu #2580 üzenetére
nexus5-ön már múlt héten teljeskörű ota volt (100% a rollout, azaz minden telón megjelenik legalábbis ha rácsekkol az ember), itt meg még az első stage-ben járhatunk (20% körül), az alapján hogy ota link ugyan van, de sehol nem olvasni hogy szélesebb körben elkezdődött
-
zsirfecske
addikt
válasz
KFeri22 #2539 üzenetére
ugyan, ezt n5 topicban is bedobta anno valaki és sokan szomorkodtak ha nekik akacsonyabb jött ki mint másoknak, miközben semmi gondjuk nem volt a telóval. szóval ez csak egy rejtett dolog, ami kb semmit nem befolyásol, ugyanúgy megfelel a 7-es binning soc mint a 13-as minden minőségellenőrzési teszten, csak utóbbi hangyányival jobban sikerült lapka. mondjuk 2 fokkal hűvösebben működik terhelés alatt, ennyi. kb annyi haszna van mint antutuban méregetni egymást, vérpistizés.
gondolom akinek kisebb az érték, az még első szériákból vette a telót, korábbi szériás sd805 lapkákkal.
-
zsirfecske
addikt
binninghez én ezt találtam, es file explorerrel ROOT NÉLKÜL kitallózva, sys/module/clock_krait_8974/table_name fájlban van egy pvs érték, nekem 13/15 mint az emberek kétharmadának a fenti note 4 xda topicban:
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
egyetértek ezzel, inkább elméleti összehasonlítás volt, napi szinten én is hanyagolom n6-tal már a qi töltést. hiába van otthon egy nillkin magic disk 1 és melóban egy n6-tal egyező méretű téglalap alapú noname qi charger, amit még n5-tel folyamatosan használtam, n6 már nem is kényelmes rajtuk. ugye billeg és a méret miatt nehéz pozicionálni, meg inkább töltöm esténként otthon az 1.2 amperes moto x 2014 töltőjével hogy ne stresszeljem a gyári turbo chargerrel (legtöbbször úgyis rajta hagyom éjszakára). viszont ha napközben kell gyorsan tölteni néha, arra a gyorstöltő kiváló! qi megmarad opciónak, de a saját töltőimet én is tovább fogom adni, már vissza is kerültek a dobozukba.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
CptAdamica #2523 üzenetére
főleg hogy mindkét új nexus turbo charge-os, és igen, a google ezzel magyarázza a qi töltés elhagyását (type c miatt könnyebb ki be dugdosni a kábelt ÉS a turbo charge amúgyis rohadt gyors). mondjuk ez csavart logika, mert ha type c és turbo charge mellett lenne qi töltés is, az lenne a legsokoldalúbb (választhatsz hogy könnyen bedugható gyorstöltés vagy még kényelmesebb de lassú vezetéknélküli). gondolom igazából a 6p miatt dobták idén mindkettőből és találták ki ezt a magyarázatot, hiszen fém hátlappal és 7 mm-es vastagsággal már a qi tekercs nem volt opció.
-
zsirfecske
addikt
válasz
rankesz #2506 üzenetére
miért tennénk, kb. két használt n6 áráért adnak egy új 6p-t miközben ez a mérleg:
+ ujjlenyomat olvasó
+ 230 mAh aksi
+ 64 bit soc
+ gorilla glass 4
+ usb type c- 0,3 collal kisebb kijelző azonos magasság és 5 mm-rel kisebb szélesség mellett
- OIS hiánya és 1 mpix mínusz, bár nagyobb érzékelőméret (vsz eredőben amúgy jobb kamera)
- Qi töltés hiánya
- ujjlenyomat olvasó (trusted bt device smart lock, n6 ambient display mellett felesleges, amíg nincs google pay idehaza), ami sokaknak önmagában is para
- usb type c (egyelőre még viheted mindenhová a saját kábelt)amúgy a full fém hátlapos design szerintem visszalépés, és személy szerint inkább egy 1 éve piacon lévő és kiforrott motorola telót vennék mint a zsír új huaweit.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
zsirfecske #2482 üzenetére
hopp, úgy látom nálunk a sideload nem is olyan egyszerű, az encryption miatt decryptelni kell, security lick nélkül, meg nyitott bl (?) is ajánlott. akkor várok, tuti csak elcseszném, inkább image ha nagyon nem jön majd.
-
zsirfecske
addikt
moto defy, razr i, razr hd után vettem nexus5-öt mert a zseniális és egyedi hardver ezeknél (talán az x86 androidot kivéve) mindig bűn rossz szoftverrel járt együtt motoroláéknál. a nexus 5 volt az első droidos telefonom amit tökéletes megelégedéssel tudtam gyári szoftverrel huzamosabb ideig (majd két év) használni. bazi gyors volt, jó volt, nem is nagyon kellett más. közben a moto google lett, elkezdett odafigyelni az update-ekre és a vanilla közeli droid frissítéseik időben alig maradtak el a nexusokétól. vettem is családba 1st gen moto g-t, majd moto x 2014-et. utóbbi annyira király teló hogy nagy fejtöréseket okozott nekem a motorola vele. a nexus vonalat nem akartam elhagyni, de nagyon vágytam végre megint a moto fílingre. mondanom sem kell, a nexus6-ban teljesült minden vágyam, jelenleg nekem hibátlan. és vágódeszkának sem utolsó
-
zsirfecske
addikt
hopp, van végre ota link sideloadhoz!
-
zsirfecske
addikt
ebből a 3 dologból a soc és a kijelző az ami baromi jó, az őrületes felbontás ellenére fürgébb mint az n5 volt és az amoled miatt végre öröm sötétben is ránézni. ilyen téren nem hibázhatsz vele, sőt addigra tán ota is kijön, ami reméljük sokat javít a sajnos csak átlagos üzemidőn
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
van hír ota elindulásáról? még nincs sideload link se, szóval valami pletykára gondolok.
-
zsirfecske
addikt
-
zsirfecske
addikt
közben megjött német amazonról a kék cruzerlite bugroid tokom és mellé egy nillkin 9h tempered glass, íme (bocs a retek képekért):
a tok nagyon vagány és jó minőség mint mindig, remek védelmet nyújt igazán kis méretéhez képest (persze akinek nem jön be a helyenként neonosan átlátszó, oldalt kicsit csillogós külső, annak inkább matt fekete való).
viszont edzett üveg/fólia terén úgy látom itt a moto x 2014-hez hasonló a helyzet, a széleken ahol kerekedik a gorilla glass mindig kicsit el fog állni a cucc. a nillkin nagyon jó üvegeket gyárt, nekem megfelel így, bár megfelelő szögből/fényben távolról is látszik egy világosabb sáv a széleken körbe, ami esztétikailag lehet zavaró.
így most van egy két hetes fekete nillkin frosted shield szupervékony tokom felesleges, ha érdekel valakit továbbadom.
[ Szerkesztve ]
-
zsirfecske
addikt
válasz
kucziroland #2238 üzenetére
rákérdeztél náluk? csak innen venném, és mivel betehető a kosárba, ha megrendeled akkor az is lehet hogy napokon belül postázzák. amúgy a 32 gigás túl nagy kompromisszum?
Új hozzászólás Aktív témák
ma Jócskán megnőtt a Google új referenciamobilja, és minden földi jóval meg lett áldva optikai képstabilizátortól a QHD-s kijelzőig, ám az árcédulára is vastagabban írták fel a végösszeget.
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- A gyári kábelek fontosságára hívják fel a figyelmet az új GeForce-ok gyártói
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nintendo Switch 2
- PR-Telecom
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- One mobilszolgáltatások
- További aktív témák...
- Apple iPhone 7 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro Max 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy S21 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 13 128GB, Akku: 88%, Megkímélt, Kártyafüggetlen, Töltővel, Dobozzal 1 Év Garanciával!
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest