Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tlala

    addikt

    válasz mtcob #27316 üzenetére

    "sokkal többet véd egy ilyen szilikon mint egy sima hátlapra pattintós műanyagtok."

    Attól függ, milyen hátlapra pattintós tokra gondolsz.
    Nekem az Optimus Black-emen volt mindenféle szilikon tok meg bumper, amíg végre vettem egy minőségi Nilkin kemény hátfalat illetve keretet.
    Egyfelől ég és föld a különbség fogásban, minőségi megjelenésben, a Nilkint kifejezetten jó kézbe venni, nagyon kellemes tapintású, és hihetetlenül megszünteti a telefon csúszósságát.
    De ennél sokkal fontosabb, hogy a Nilkin egy tényleg megtervezett mérnöki munka. Miközben alig (tényleg csak egy leheletnyit) növeli a fizikai méretet, egy olyan kőkemény "bukókeret" rendszert biztosít a telefon köré, amely pont ott van merevítve, kiemelve, stb., ahol kell ahhoz, hogy átvegye a leeséskor keletkező ütést. A telefon négy sarkában erősít, alján és tetején nagyon leheletnyit kilóg, hogy ott is felfogja az ütést eséskor, de még arra is gondoltak, hogy a kijelzős felén is körbe kiemelkedjen kb. 0,3 mm-t, hogy ha a kijelzős felével csapod le az asztalra, a kijelző még véletlenül se érjen le, az a 0,3 mm eltartja az asztaltól.
    Kétszer le is esett a Black, nyoma sem maradt.
    Bónuszként adnak hozzá egy minőségi előlapi fóliát.
    Nekem annyira bejött az Optimus Black-en, hogy evidens volt, hogy a Nexus 4-hez is ezt rendeltem.
    Mindenkinek jó szívvel ajánlom.

    E-bay-ről 1600 Ft fóliával.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák