- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- iPhone topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Google Pixel topik
- Megjelent a Poco F7, eurós ára is van már
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
- Légies iPhone halvány színei
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- A HMD visszalép az USA piacáról
- Honor 200 Pro - mobilportré
Új hozzászólás Aktív témák
-
AtHoS
nagyúr
Látom itt is felütötte a fejét az "újabb jobb" elgondolás tetézve azzal, hogy frissítsen, ha kell ha nem.
Most FF-től függetlenül írnék véleményt az ilyen megvalósításokról.
Ez a "frissítsen némán, a user észre se vegye" dolog mindaddig elfogadható, míg rá nem erőltetnek megváltoztathatatlanul olyan új funkciókat, ami lehet, hogy sok embernek inkább terhes, mint jobbá tenné a programot. Persze ettől még lehet, hogy nagyon sokan örülnek az új funkcióknak, de hát ugye csak nem kellene "szembeköpni" azokat, akiknek az nem tetszik.
Ha a változtatások megvalósítása ebben a formában kerül tálalásra, akkor pl. részemről nincs akadálya a háttérben csendben frissülésnek, legyen az bármilyen program.
julius666 #76
"A böngészők készítői nem szívatásból fejlesztenek."Bizonyára igaz ez az állításod, de a fentieket illene figyelembe venni a fejlesztőknek a változtatások eszközölésénél
-
julius666
addikt
Tudom, én is így gondolom (meg szerintem minden értelmes ember aki valamennyire jártas az informatikában és találkozott már átlagjúzerrel élőben, nem pedig valami PH-fórumos/hupos burokban él). A netfasisztás szöveggel pont az ideológiai alapon hülyéket próbáltam kifigurázni, ahogy látom valaki már bele is kötött, be is szartam rajta.
-
Johnny Cage
addikt
"A színkalibrációnak, color managementnek egyetlen esetben van valódi haszna: ha print-re dolgozol. Minden más ezzel kapcsolatban kb. mókusvakítás."
wide gamut monitoron nem color managelt böngészővel túlszaturált színeket kapsz, ezért szokás sRGB-re kalibrálni. de ha nincs rendes, color managelt böngésződ, akkor cseszheted.
nincs itt semmiféle "mókusvakítás".
-
julius666
addikt
Az igazság kedvéért: a beállítások gombon megjelenik egy zöld kis nyilacska jelezvén hogy újra kell indítani, legalábbis devnél nekem így szokott lenni.
Egyébként ezért a sutyiban frissülésért kapott is a netfasiszta™ Google a pofájába, hogy megint leigázza a világot a júzerek tudomása nélkül a háttérben, ez így nonszensz meg szemétség, meg bakancs az arcunkban. Aztán meg lehet nézni a browser statokat, most hirtelen mindenki kezd rákapni (pontosabban már valamennyire rá is kapott).
De ezt már megszokhattuk, így volt ez a minimalizmussal (AKA "fapadossággal") is. -
hack69
aktív tag
"Háttérben frissülésből a Chrome az abszolut bajnok, ahol még csak egy nyomorult infó ablakot sem kapsz, hogy frissült a böngésződ"
Ilyenkor a gép (nem az enyém) lefagy, de legalább fülenként, szóval kapom a fülest a frissítésről.
Ez azért van mert a ram mindig tele és hdd-ről valahogy keservesen oldja meg a frissítést. Feladatkezelőben ha kinyírom a frissítést akkor valamelyest tudom tervezni is.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Sea of Thieves Premium Edition és Egyéb Játékkulcsok.
- ROBUX ÁRON ALUL - VÁSÁROLJ ROBLOX ROBUXOT MÉG MA, ELKÉPESZTŐ KEDVEZMÉNNYEL (Bármilyen platformra)
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Windows, Office licencek kedvező áron, egyenesen a Microsoft-tól - Automata kézbesítés utalással is!
- Bomba ár! Dell Precision M4800 i7-4800MQ I 16GB I 256SSD I 15,6" FHD I K1100M I Cam I W10 I Gari!
- AKCIÓ! ASUS PRIME Z390-P i5 8600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB GDDR6 DEEPCOOL Matrexx55 630W
- BESZÁMÍTÁS! HP Victus 16-D0655NG notebook - i5 10400H 16GB DDR4 512GB+1TB SSD RTX 3060 6GB WIN10
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450 R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB SilentiumPC Signum SG1V TT 500W
- Game Pass Ultimate előfizetés azonnal, élettartam garanciával, problémamentesen! Immáron 8 éve!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest